Santykiai ir Seksas

liepos 23, 2013

Perprantam moteris: ko iš tiesų nori moterys?

Ką dar rašė »
Parašė: Vytautas
Ko nori moterys?

Moterys, moterys, moterys… Su jomis gyventi neįmanoma, gėjum tapti nesinori. Jos yra rūpintojėlės, priežastis, dėl kurios žmonija išlieka ir kol mes, „Über“ protingi, suprantame, kad jos, kaip ir vyrai, yra žmonės, likusieji visiškai pasimeta, kai jiems tenka „perkąsti“ moteris. Asmeniškai aš niekuomet nelaikiau jų tokiomis paslaptingomis, kokios jos reiškiasi ir kokias jas vaizduoja bei apibūdina kiti.

Sakydamas tai neneigiu, kad jos yra sudėtingos būtybės, tačiau vis dėlto jos yra racionalios. Daugelis vyrų maišo iracionalumą su perdėtu emocionalumu. Vyrai dažnai sugalvoja tokį pasiteisinimą, nes jie arba per daug viską racionalizuoja arba tiesiog pasiduoda populiariai nuomonei, kad moterys – tai nesuvokiamos enigmos, kurių šifrų nulaužti neįmanoma.

Tiesa yra kur kas paprastesnė: lygiai taip pat, kaip ir vyrai, moterys nori to, kas yra geriausia. Skirtingai nuo vyrų, tikros (pabrėžiu: TIKROS) moterys sugeba visiškai atsiduoti savo partneriui ir šeimai.

Moterys supranta susijungimo svarbą, o vyrai labiau linkę į vienatvę, individualizmą, savirealizaciją.

Kadangi pats esu vyras, turbūt iš anksto turėčiau atsiprašyti dėl savo interpretavimo, nes gal išties jų neįmanoma suprasti. Jeigu manote, kad esu neteisus ir galbūt sukeliu kažkam labai nemalonių emocijų, atsiprašau ;). Tačiau aš vis vien tikiuosi, kad šis straipsnis padės daugeliui geriau suprasti moteris, suprasti, kodėl jos elgiasi būtent taip. Pabandysiu įrodyti, kad jos yra ne „trenktos“, o tiesiog neteisingai suprantamos, priimamos.

Moterys nori būti gerbiamos

Ko nori moterys: būti gerbiamos

Norėdamas suprasti bet ką – vyrą ar moterį – privalai suvokti, ko jis arba ji nori. Kadangi prabilome apie norus, pirmas dalykas, kurio moterys nori, nors ne paslaptis, kad ir vyrai nori to paties – tai pagarba. Jos nenori būti gerbiamos kaip moterys, jos nori, kad jas gerbtų, kaip asmenybes, kaip žmones. Elementari pagarba, gerbiamieji. Panašu, kad būtent šioje vietoje kyla daugiausiai nesutarimų. Na, bent jau ši vieta – viena dažniausiai pasitaikančių.

Moterys nori būti svarbios, nori įnešti savo indėlį į savo veiklos sritį ir/arba visuomenę. Jos nenori būti išskiriamos, kaip labai gerai dirbanČIOS darbuotoJOS – moterys teisininkės, moterys gydytojos, moterys vadovės – jos nori, kad jas pastebėtų kaip tiesiog gerai dirbantį žmogų, išmanantį savo darbą.

Jos nenori, kad jų lytis kaip nors įtakotų vertinimą. Taip, tuo pačiu metu jos nori, kad jas gerbtų, kaip moteris (taip taip, žinau, kad ką tik rašiau, kad jos to nenori, bet tuoj viską racionalizuosime). Jos nenori būti „broliukais“; joms reikia, kad vyrai suprastų, jog jos yra tokios pat geros, o kai kur net ir geresnės nei vyrai! Norite dar paprasčiau? Nereikia žeminti.

Moterys didžiuojasi, kad jos yra moterys. Sunku dabar suformuluoti mintį, bet pabandysiu: jos nenori, kad jas išskirtų dėl jų lyties, tačiau jos nori, kad su jomis elgtųsi, kaip su moterimis. Tikiuosi, kad suprasite teisingai. Bus šiek tiek aiškiau, jeigu mes atskirsime darbą nuo socialinio gyvenimo (socialinį gyvenimą darbe nuo gyvenimo už jo ribų).

Kuomet kalbama apie karjerą ir pasiekimus, moterys nenori, kad būtų pabrėžiama jų lytis. Tačiau kai kalbame apie paprastą bendravimą, moterys, bent jau dauguma jų (labai tikiuosi), vis dar nori, kad su jomis elgtųsi, kaip su moterimis.

Kai kurie juokeliai ir veiksmai nepriimtini bendraujant su tikra dama. Kai kurios ir pačios gali nustebinti bet kurį vyrą savo iškalba – viskas priklauso nuo žmogaus. Dėl vieno dalyko esu tikras: moterys nori, kad jas gerbtų, kaip moteris, kad su jomis elgtųsi, kaip su moterimis ir tuo pačiu, kad jų lytis nebūtų kliūtimi.

Moterys nori, kad jas suprastų ir joms nereiktų viską aiškinti

Ko nori moterys

Tai dar viena vieta, ties kuria, jeigu moteris dar nėra palikta vyro, ji tikrai verčia savo didvyrį „kasytis pliką pakaušį prisimenant žilus plaukus“. Moterys nori susijungti su vyru, kaip čia išsireiškus, kad nebūtų dviprasmybių, tam tikru giluminiu ryšiu – tokiu giliu ryšiu, kad žodžiai nebūtų būtini. Net neabejoju, kad kiekvienam, turėjusiam ilgalaikių santykių, tekdavo nuo saviškių girdėti kažką panašaus į: „Aš nenoriu nieko aiškinti. Galėtum/turėtum pats suprasti“.

Tai ta vieta santykiuose, ties kuria vyras pareiškia, kad jis nemoka skaityti minčių ir nesupranta, kokių nesąmonių ji gali pripinti toje savo galvoje. Tiesa tame, kad moterys ieško būtent minčių skaitytojų. Ne tiesiogine prasme, vyrai, ne tiesiogine! Joms reikia vyro, kuris suprastų jas pakankamai, kad žinotų/numanytų, ko jos norėtų ir ko nenorėtų, kas joms būtų priimtina ir kas nepriimtina, kaip jos nori, kad su jomis elgtųsi, kaip jos jaučiasi ir kodėl jos taip jaučiasi.

Moterys nori vyrų, kurie jas bent kažkiek supranta – vyrų, kuriems nereikia aiškinti moters veikimo principų kiekvieną kartą, kai nutinka kažkas svarbaus, į kažką verta kreipti dėmesį. Jos nenori aiškinti, kaip ir kodėl ji jaučiasi bei kodėl jos nuotaika pasikeitė. Ji tikisi, kad laikui bėgant, santykiams tobulėjant, bręstant jūsų ryšys taps pakankamai stiprus, kad nereikėtų kiekvieną kartą aiškinti. Minėto proceso/ryšio nuostabumas yra tame, kad kol vyras išties klausosi, ką moteris sako, būna artimas, tol praktiškai viskas, kas galėtų apsilankyti jos galvoje, tampa akivaizdu.

Jos veiksmai, žinant jos mąstymą (kurį bet kuris vyras tiesiog privalo „pagauti“), gan gerai leidžia nuspėti jos nepasitenkinimo priežastį. Be to, atskleisiu vieną paslaptį: jeigu moteris būna kažkuo nepatenkinta, vyras turi pasistengti nustatyti priežastį ir išspręsti problemą; dažniausiai vien jo stengimosi užtenka dienai praskaidrinti ir moters nuotaikai pakelti, net neišsprendus problemos…

Jai tiesiog reikia rūpesčio

Ko nori moterys - rūpesčio

Moterys gali pasirūpinti savimi pačios, tačiau tai nereiškia, kad jos tik vienos turi tai daryti. Visa buvimo santykiuose esmė – apart neįtikėtino ir reguliaraus sekso – turėti „nusikaltimo bendrininką“, kažką, kas nori padėti tau siekti tikslų ir įgyvendinti svajones, kažką, kas pridengtų užnugarį!

Moteriai reikia būti tikrai, kad jos vyras bus šalia, kad jis ją apgins, kai kils problemų, o jų tikrai bus. Jos turi žinoti, kad jų vyras bus šalia, kai, pavyzdžiui: reikės dažyti butą, padėti pergyventi stresą keliančią situaciją arba įveikti peršalimą. Moterims reikia, kad šalia būtų vyras, prašant ir neprašant…

Tiesą sakant, jos net nenori prašyti; jos nori, kad tu savanoriškai, laimingas ir rūpestingai užtikrintum, kad jų poreikiai būtų patenkinti ir jos būtų laimingos. Moterys nori, kad vyras visuomet atsižvelgtų į jos nuomonę; ar tai vieta, kurioje vakarieniausite, ar filmas, ar savaitgalio planavimas. Moteris nori, kad jos vyras suprastų, kas jai patinka ir – kas yra dar svarbiau – kad jam būtų svarbu, jog jo moteriai tai patinka. Jeigu stengiesi, tačiau tau yra visiškai nesvarbu – kažkur pakastas šuo: arba pats esi „trenktas“, nes eikvoji energiją veltui, arba… Net nežinau… Liksiu prie pirmo varianto!

Moterys nori būti mylimos

Ko nori moterys

Akivaizdu. O kas nenori? Kas yra meilė? Aiškindamiesi tai žmonės užtruko pastaruosius … na… amžinybę… Svarbu ne tai, kas yra ta meilė, o tai, kaip vyras gali priversti moterį pasijusti mylima. Suprantat? Labai svarbu tai atminti, nes tai, ką tu, kaip vyras, laikai meile, nebūtinai koreliuos su jos, kaip moters, meilės suvokimu.

Kas būtent verčia ją jaustis mylima, varijuoja priklausomai nuo kiekvienos moters… Tai atveda mus į kitą punktą – moteris nori, kad vyras žinotų, kaip ji norėtų būti mylima, koks yra geriausias būdas priversti ją jaustis mylima. Meilė dažniausiai apsilanko be įspėjimo ir ypatingų pastangų. Sudėtingiausia yra priversti ją užtrukti ilgiau, palaikyti jos gyvybingumą, aistrą, ugnį – vadinkite kaip norite. Kad meilė gyvuotų, privalote ABU palaikyti tiek savo, tiek partnerio šiltus jausmus. Galite galvoti, ką tik norite, tačiau aš manau, kad tai yra romantikos branduolys.

Vėlgi, kiekvienoje poroje romantika skirtinga. Vienai porai – tai vakarienė žvakių šviesoje, kitai – sėdėti ant tilto, valgyti kebabus ir spjaudyti ant pravažiuojančių automobilių. Moterims reikia, kad vyras palaikytų romantiką, kad jis verstų jas jaustis mylimomis.

Labiau už viską jos nori ryšio arba, kitaip sakant, nenori būti vienišos

Ko nori moterys

Mes vieniši ateiname į šį pasaulį, iš išeiname iš jo mes vieniši… Vienas dalykas, kurio visi stengiasi laikytis kaip įmanydami – tai kompanija. Mes norime tikėti, kad nesame absoliučiai vieniši šiame gyvenime ir kad galime tapti kažko reikšmingo dalimi. Kuomet ryšys tarp vyro ir moters suintensyvėja, prasideda tarsi cheminė reakcija, kurios metu vienos kūno dalelės keičiasi su kito kūno dalelėmis.

Dalis vyro ištirpsta moteryje ir dalis moters įsigeria į vyrą. Tikite ar netikite dvasiniu pagrindu, nuvertinti fizinį pasaulį – kvaila. Mūsų mintys, idėjos, pomėgiai ir neigiamos nuomonės tam tikra prasme padeda mums suartėti.

Jeigu mes, žmonės, esame mūsų veiksmų ir minčių suma, tuomet tikėti, kad susijungimas su kažkuo tiek emocine, tiek fizine prasme, verčia mus tapti dalele kito – nelabai sudėtingai suvokiama tiesa, taip?

Štai ko nori moterys. Jos nori, kad jų vyrai suprastų jas taip „giliai“, tokiame lygmenyje, kad jos jaustųsi, tarsi vyras yra dalelė jos ir, atitinkamai, jos su savo vyru tapo viena visuma.

Kuomet apie tai susimąstai, pasėdi ir tikrai rimtai ir nuoširdžiai pagalvoji, viskas, ką rašiau aukščiau, gali būti apibendrinta vienu sakiniu: moterys iš tikrųjų nori to paties, ko ir tu: susijungti, augti ir suteikti gyvenimui prasmės būnant kartu ir rūpinantis artimu žmogumi!


 
 

 
Vyro moters gyvenimo suvokimas

Kodėl skiriasi vyrų ir moterų gyvenimo suvokimai?

Tik po pirmų metų bendro gyvenimo su žmona pradėjau suvokti, kad skirtumai tarp mūsų apibūdinami ne tik išoriniais skirtumais, auklėjimu ir asmeniniais pasirinkimais. Tikriausiai, pirmas dalykas, kuris mane nustebino &...
parašė Henrikas
0

 
 
Paprastumas vyriškos vertybės

Apie paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes!

Metams bėgant pradedi šiek tiek kitaip į viską žvelgti, persitvarkai savo vertybių orientyrus – kitaip supranti paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes! Ateina laikas, kuomet tave vis mažiau domina kažkieno ...
parašė Vytautas
0

 
 
Kaip sakyti komplimentus

Menas arba kaip sakyti komplimentus!

Bendraudami su aplinkiniais kiekvienas, be abejo, norime, kad žmonės būtų geros nuomonės apie mus. Universaliausias būdas įtikti žmogui, t.y. padėti jam suformuoti nuomonę apie jus – komplimentas. Komplimentus m...
parašė Faustas
1

 

 
Ledai su Viagra

Ledai su Viagra – šampano skonio „Susijaudinimas“!

Britas ledų gamintojas sukūrė ledus su 25 mg Viagros vienoje porcijoje. Tai dar ne viskas. Skonis, pavadintas „Susijaudinimu“ (angų k. „The Arousal“) savyje slepia šampaną – pagrindinį ingredientą. Na, a...
parašė Pipiriukas
0

 
 
Kas yra Dan Bilzerian

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai?

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai? Na, pradėkime nuo to, kad šis vyrukas neturi jokių stabdžių ir gali leisti sau praktiškai bet ką, pavyzdžiui, numesti nuo namo stogo visiškai nuogą porno...
parašė Pipiriukas
14

 
 
Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion

Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion – vakarienė už 5200 Lt!

Jeigu kada keliausite į Balearų salyno pietvakarius, o tiksliau – į Ibisą,  jau galite atsidėti ~1500 eurų asmeniui už išskirtinę puotą. Taip taip, tai maždaug 5200 litų vienam asmeniui už pasisėdėjimą ...
parašė Faustas
0

 

 1. Giedrė

  Džiaugiuosi autoriaus įžvalgumu! Visgi nemanau, kad absoliučiai visos moterys pritars kiekvienam žodžiui (vienos dėl savo konkretaus mąstymo, kitos dėl principo), tačiau, asmeniškai manau, jog padirbėta neblogai. :) Labai neblogai.


 2. rimtas patarimas

  spaudziu letena :) 10 balu :)


 3. Petras Van Dulinas

  Taip darydami, busit jai po padu. Po kiek laiko atsibosit ir ate ate..


 4. mon

  Būk mano vyras ?!! imk mane ir vesk, aš nesipriešinsiu:) O jei rimtai – aš galiausiai, GALIAUSIAI įsitikinau – vyrų yra, labai protingų ir vyriškų, supratingų ir svarbiausia, realių. ačiū, kad parodei man, kad ne viskas prarasta, o tik ieškau, matyt, ne ten, kur tokie, kaip tu, slepiasi :)


 5. Ačiū visiems už atsiliepimus! Nesitikėjau, kad bus toks staigus susidomėjimas! :) Pasistengsiu kitą kartą paliesti dar vieną aktualią temą ;)

  Pagarbiai,
  Vytautas.


 6. Moteris

  Sveikinu, puikus straipsnis! Dar niekad neteko skaityti straipsnio vyro, kuris tikrai stengias suprasti moterį. Ir tikiuosi kuo daugiau protingų vyrų jį perskaitys ir susimąstys.
  Kita vertus galiu pasidžiaugti, kad turiu vyra, kuris ir be straipsnių, labai nuoširdžiai stengiasi mane suprasti, ir jam puikiai sekasi. O ryšys kasdien tik auga ir stiprėja. Bet, tikrai labai svarbu abipusis supratimas ir atviras bendravimas, nes vyrai juk irgi turi savitumų ;)
  Šaunuolis!!!


 7. Pytis

  Kartais ,ir paskaityti malonu ir tikrai, straipsniai geri.. is tikru situaciju, manau Autorius labai izvalgus yra, ir dar daug ka mums papasakos! pirmyn :)Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>