Santykiai ir Seksas

liepos 27, 2010

Noriu sekso

Ką dar rašė »
Parašė: dr. Kupidonas
Noriu sekso

Realybė prieštarauja populiariam nusistatymui, jog dažniausiai vyrai maldauja sekso. Dažnai nutinka priešingas dalykas. Nenoriu teigti, kad moterys tiesiogiai maldauja, tačiau jos labiau linkusios pačios inicijuoti ir kartais jos vis vien negauna to, ko taip trokšta.

Moterys anksčiau turėjo labai svarių argumentų, kodėl taip nutinka, ir net vyrai negalėjo iš pradžių išsiaiškinti, kas darosi. Paslaptis atskleista: vyrų sekso varikliukai (kalbant metaforiškai) pasižymi kitom metabolistinėm apsukom nei moterų. Baisu tai, kad moterys tvirtina, jog vyrai, kurie nenori sekso, būna neištikimi ar net linkę į homoseksualumą. Tačiau viskas, mielieji, yra daug paprasčiau! Kad visi vyrai suprastų, šnekėsiu Jiems žinomais terminais: moterys sekso srityje turi daugiau „arklio galių“ nei vyrai…

Kokie pranašumai?

Turbūt daugeliui žmonių tai, kad moterys labiau nori sekso – atradimas ir daugelis vyrų, glostydami savo ego, užtikrintai pagalvojo: „Kur ta moteris, kuri nori sekso labiau nei aš? Duokit man ją ir po savaitės ji nebegalės pajudėti“. Vyrai, gerbiamieji, moterys mėgsta ne vien finalą; jas „veža“ kibinimai, flirtas, gundymas ir t.t. Na, jūs žinot, visi glamonėjimaisi, kandžiojimai ir vaidmenys (pvz. policininkas ir vagis, seselė ir pacientas) – visi tie išdykusių mergaičių dalykėliai, kurių, neva, nederėtų daryti geroms mergaitėms.

Panašaus pobūdžio seksas trunka iki kelių valandų (ir būtent tiek moterys norėtų mylėtis). Tačiau nesuklyskit manydami, kad visos moterys trokšta (it porno žvaigždės) mylėtis visą naktį, kiekvieną naktį, dieną ir bet kada. Juk seksas – horizontalus  tango, labai intymus „šokis“ skirtas dviems. Jeigu sekso metu tik vienas iš partnerių bando patenkinti savo poreikius, elgiasi egoistiškai, santykiai gali labai greitai subyrėti. Moterys trokšta sekso, tačiau tuo pačiu jos trokšta patenkinti savo partnerius (vyrus). Tačiau problema tame, kad kai kurie vyrai sekso nori retkarčiais (taip, gal nuskambės keistai, bet taip jau yra), o moterų išradingumas pastaruoju metu labai išaugo ir suklestėjo.

Nuotaika mylėtis

Kuomet vyrams atsiranda nuotaika mylėtis (bent 4 kartus per savaitę), seksas paprastai būna panašus į žemės drebėjimą, tačiau kai kurioms moterims reikia kur kas daugiau. Jos gali „apsivynioti“ aplink vyrą ir mylėtis tol, kol vyrui bus erekcija. Daugelis vyrų svajoja turėti tokią merginą, tačiau susidūrę su tokios patalų liūtėm supranta, kad susidūrė su problema, nes jų „vyriškumo“ neužtenka moteriai patenkinti. Juk jos dirba kaip bitės, nejaučia jokio saiko… Tiesą sakant taip ir yra. Kai kurie žmonės mėgsta operą ir baletą, kai kurie – teatrą ir restoranus, o anksčiau minėtos moterys dievina sekso sesijas. Seksas – moterų laisvalaikio leidimo būdas ir tame nėra nieko blogo ar gėdingo.

Kai kurie karštakraujai vyrai ieškosi savo priešingos lyties kopijos (jei suprantat, ką turiu omeny). Deja, moterų „apetitas“ dažnai pralenkia vyrų geismą ir reikalai tampa sudėtingi, tačiau visada yra sprendimas, pvz. sekso žaisliukai. Tačiau, prieš ieškodami tikros „liūtės“, turėkit omenyje, kad žaisliukai niekada jūsų neatstos, tad dažniausiai teks bent jau bandyti tenkinti užgaidas.

Spontaniškas seksas

Jeigu vienas partneris nesugeba patenkinti kito partnerio „žvėriško“ poreikio, atsiranda vieta nusivylimui ir agonijai. Juk moterys nori, kad vyrai paimtų jas į „nelaisvę“ ir suteiktų joms marias malonumo, tačiau vietoj šio troškimo jos gauna 5 min. stenėjimo, 180 laipsnių nusisukimą, sunkų atsidūsimą ir gilų miegą.

Tikriausiai Jums kyla klausimas, kodėl tuomet moterys neieško atitinkančių jų poreikius partnerių? Viskas nėra taip paprasta, nes su meile ateina ir kompromisas, t.y. porelė turi spręsti problemas ir siekti abipusės pergalės, pvz. ilgo, spontaniško, jausmingo arba agresyvaus sekso bent kelis kartus per savaitę. Suprantama, kad kai kurios partnerės nori sekso dažniau nei 2-kart per savaitę, tačiau jos myli savo antrąją pusę ir to pakanka, kad galėtų fantazuoti ir laukti kito karto. Bet tai jokiu būdu nereiškia, kad vyras turi tingėti, kas pastaruoju metu taip pat labai ryškėja. Vyrai, netingėkit, patenkinkit savo moteris ne tik 2-kart per savaitę, nes seksas pagal grafiką tampa rutina ir atsibosta.

Pavyzdingas seksas

Mes gyvename stiprių moterų amžiuje, nes merginos suprato, kad orgazmas – tai jau nebetokia prabanga, ir jį įmanoma patirti tinkamai pasiruošus. Tokių moterų daugėja, jos tampa labiau seksualiai išsilavinusios, intelektualios ir lanksčios. Seksas atlieka svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Jis įtakoja pasitikėjimą savimi ir laimės pojūtį.

Moterų lytiniai organai tarsi rojaus sodai, kur persikas visada pasiruošęs būti nuskintas. Toks moterų seksualumas – nuostabi dovana tiek joms, tiek vyrams. Šiuolaikinės moterys geriau pažįsta fizinę energiją ir emocinę meilę ir tuo pačiu jos gerai išmano sekso subtilybes.

Nereikia manyti, kad moterys nežino, kas yra pavyzdingas seksas, bet kartais jos nori agresyvumo, spontaniškumo, netikėtumo ir t.t. Seksas – tai olimpiada, o motery visiškai neatsilieka nuo vyrų ir kai kuriose rungtyse jos neabejotinai pirmauja!

Jeigu nuolat tenka girdėti iš savo partnerės „noriu sekso“, prisimink matematiką ir jeigu pastebėsi, kad jūs mylitės per mažai, pasitempk! Sportuok, gerink medžiagų apykaitą ir testosterono gamybą. Nereikia visko nurašinėti ir teigti, kad esi labai pavargęs, išsekęs ir t.t. Taip, seksologai tvirtina, kad impotencija atsiranda ir dėl psichologinių priežasčių, tačiau, stebėdamas dabartinius vyrus, kurie kilnoja bokalus, o ne svarmenis, aš drįstu suabejoti daugeliu jų pasiteisinimais: nuovargis, problemos darbe ir t.t. Čia galima įžvelgti ryšį. Vyrai nesportuoja, kemša į skrandžius visokį šlamštą, vartoja alkoholį – puikus pagrindas nuovargiui ir psichologinėms problemoms ar net impotencijai atsirasti!

Prisiminkime amžiną patarlę, vyrai: „mens sana in corpore sano“ (lot. sveikas protas sveikame kūne). Visur turi būti harmonija; tiek santykiuose su savo partnere, tiek santykiuose su pačiu savimi!

Būkit sveiki!


 
 

 
9 sunkiausi vyriškumo išbandymai

9 sunkiausi vyriškumo išbandymai (iniciacijos ritualai)!

Kartais tapti tikru vyru yra labai sudėtinga. Medicinos ekspertai pasakys jums, kad biologine prasme berniukas laikomas vyru, kai jo lytiniai orgnai pradeda atlikti visas funkcijas. Kiti paskys, kad vaikas tampa vyru tik tuom...
parašė Aš Vyras
0

 
 
5 veiksniai, įtakojantys mūsų nuotaiką

5 netikėti veiksniai, įtakojantys mūsų nuotaiką dienos bėgyje

Jūs to nepastebite! Dauguma žmonių noriai tiki, kad jie suvokia, kodėl jie jaučiasi vienaip ar kitaip. Pažvelgę rimčiau suvoksime, kad mūsų emocijas gan stipriai veikia išorinis pasaulis bei daro tai slapta. 1. Jeig...
parašė Samanas
0

 
 
Išsiskyrusio vyro patarimai apie santuoką

Išsiskyrusio vyro patarimai apie santuoką! (Gerald Rogers)

Dažniausiai nesitikime, kad išsiskyręs vyras dalintų gerus patarimus apie buvimą geru vyru, tačiau šis veikėjas (Gerald Rogers) turėjo užtektinai drąsos paminėti tai, vardan ko verta kovoti. Žemiau rasite 20 patari...
parašė Aš Vyras
2

 

 
Kaip reaguoti į kritiką

5 naudingiausi patarimai apie tai, kaip reaguoti į kritiką!

Nusiraminkite, nusišypsokite ir viską gerai apmąstykite… Pažvelkime tiesai į akis: nesvarbu, kalbėsime apie meną ir su juo susijusias pastangas arba apie elementariausius dalykus, pavyzdžiui, kvėpavimą ir nuova...
parašė Aš Vyras
0

 
 
Lamborghini Aventador avarija UK

300 tūkstančių svarų kainuojančio Lamborghini Aventador avarija Londone!

Niekam nepatinka matyti automobilių avarijas, BET kai vienas automobilių yra Lamborghini Aventador, kainuojantis £300,000, visų širdys aikteli iš smalsumo… Vieni pyksta, kiti smalsauja, bet dėmesys garantuotas! T...
parašė Aš Vyras
0

 
 
Vyrvaikiškumas arba kaip tapti vyru

Vyrvaikiškumas arba kodėl vyru tampama tik moters dėka!

„Kol jūs žinote, kad vyrai, kaip vaikai, jūs žinote viską!“ - Koko Šanel Šviesos spindulys geriau matomas tamsoje, o šešėlis – šviesoje. Taip ir vyriškumas – ryškiai matosi moteriškumo fone. Jeigu nor...
parašė Sandra
1

 
0 Komentarų


Pakomentuok pirmas!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>