Santykiai ir Seksas

balandžio 19, 2011

Kodėl vyrai nori sekso, o moterys – meilės?

Ką dar rašė »
Parašė: Aš Vyras
Kodėl vyrai nori sekso

Moterys – mistinės būtybės, dažnai pačios nežinančios ko nori. Ar verta stebėtis tuo, kaip nesaldu būna vyrams, ypač kai kalbama apie intymius santykius?

Pamąstykime, kodėl taip dažnai moterys vadina vyrus kiaulėmis, o vyrai moteris – kalėm? Gal todėl, kad jų poreikiai skiriasi ir jie nesiryžta pasiaukoti ir patenkinti užgaidų? O gal viskas yra kur kas paprasčiau?

Tai kodėl vyrai nori sekso, o moterys meilės?

Ar moterys iš sekso nori to paties ko ir vyrai?

Jis nori:

  • kad moteris kuo dažniau sutiktų užsiimti seksu;
  • kad moteris provokuotų ir būtų iniciatore;
  • kad ji mėgtų seksą ir nesidrovėtų šito parodyti;
  • kad sekso metu į moterį būtų malonu pažiūrėti.

Ji nori:

  • jaustis mylima, geidžiama ir apsaugota;
  • įsitikinti, kad vyras su ja yra švelnus, kad jis pasiruošęs ją lepinti ir glamonėti;
  • liesti savo vyrą kaip įmanoma dažniau;
  • jaustis vienintele ir pačia patraukliausia;
  • kalbėtis su vyru apie jausmus ir išgyvenimus.

Akivaizdu – interesų konfliktas. Ką dabar daryti? Nieko – tiesiog priimti viską kaip yra ir bent retkarčiais žvelgti į situaciją priešingos lyties akimis.

Kodėl protingoms moterims nesiseka meilėje?

Liūdna, tačiau faktas – kuo aukštesnis moters intelektas, tuo sudėtingiau jai rasti laimę asmeniniam gyvenime. Esmė tame, kad sėkmingos karjeros pasiekusios moterys, finansiškai nepriklausomos damos yra visai nepakančios savo išrinktųjų trūkumams. Todėl su minėtomis moterimis vyrams, neatitinkantiems lūkesčių ir statuso, yra tikrai nelengva.

Įdomus pastebėjimas: intelektualės per daug laiko skiria santykių analizavimui, vietoje to, kad pasiduotų į aistros sūkurį. Išmintingumas, žinoma, gerai. Tačiau jis labai dažnai gesina emocijas. Su tokiomis moterimis niekada nepajuntama tikra šiluma – vyrai tai žino.

Kodėl moterims taip patinka, kai jas liečia?

Moters kūne yra daugiau nei 10 000 apčiuopamų receptorių. Vyrai šiuo atžvilgiu yra nuskriausti: tokių receptorių jie turi tik apie 3000.

Gamta taip sukūrė ne šiaip sau: šis jautrumas padeda moterims geriau suprasti emocijas ir vaikų būseną. Ir būtent dėl šios priežasties moterys taip mėgsta prisilietimus ir švelnumą.

Apsikabinti, laikytis už rankų, liesti partnerį, glostyti jį – šie dalykai daro moterį išties laiminga. Merginimosi stadijoje visi vyrai noriai eina link panašių neseksualinių prisilietimų – tikėtina, jog jie supranta, kad tokiu būdu lengviau palenks moterį į seksą.

Kodėl moteris sekso metu elgiasi taip, lyg jos čia nebūtų?

Jeigu sekso metu vyras tampa aklas ir kurčias išoriniam pasauliui, tai moteriai staiga pradeda rūpėti įvairios smulkmenos: per tamsu, per daug triukšmo, mažai oro, vaikai dar neužmigo… ir taip be galo be krašto.

Ar dar reikia sakyti, kaip tai gali erzinti vyrus?

Tačiau tam yra paaiškinimas. Įsivaizduokite pirmykščių žmonių porelę, visiškai susikoncentravusią ties seksu. Juos lengvai pietums suvalgytų bet koks plėšrus gyvūnas! Todėl kažkas nuolat turi būti atidus. Kas? Tas, kurio smegenys sugeba vienu metu susitvarkyti su keliais darbais. Atspėkite, kas tai?

Kaip padaryti taip, kad moterys sekso norėtų dažniau?

Viso pasaulio vyrai vienbalsiai skundžiasi tuo, kad moterys retai būna sekso iniciatorėmis. Galima savo mylimam vyrui čiulbėti meilės žodelius, ruošti jam mėgstamiausią jo patiekalą ir lyginti marškinius, bet tikruoju meilės reiškimu jam taps moters pasiruošimas užsiimti seksu bet kada.

Baisu įsivaizduoti, kas nutiktų žmonijai, jeigu moterys norėtų sekso taip pat dažnai kaip jo nori vyrai. Jos niekuomet negalėtų susikoncentruoti į vaikų auklėjimą ir nuolatos būtų nėščios.

Šiandien dauguma stipriosios lyties atstovų yra įsitikinę, kad reikalauti sekso – tai jų šventa teisė. Tačiau šiuolaikinės moterys nesutaria su šia nuomone. Ir kuo vyras atkaklesnis, tuo mažiau jis turi šansų gauti tai, ko jis nori.

Bet egzistuoja subtilesnis priėjimas, ir vyrams derėtų jį perprasti. Moteriai meilės žaidimai – tai, visų pirma, emocijos, galimybė pasijusti geidžiama ir mylima.

Dauguma vyrų nesupranta, kad kur kas daugiau, nei sujaudinta varpa, moterį jaudina vyras, plaunantis indus, maitinantis vaikus arba kraunantis skalbinius į skalbyklę. Visa tai moterims sukelia smarkų švelnumo antplūdį. Vyras, ruošiantis vakarienę arba einantis pasivaikščioti su šuniu, – geriausias afrodiziakas.

Tarp namų ruošos darbų ir sekso egzistuoja pats tampriausias ryšys: kai ant moters pečių guli milžiniškas rūpesčių krūvis ir darbe ir namuose, o vyras dar reikalauja dėmesio, tai seksas jai tampa dar vienu varginančiu įsipareigojimu.

…Vyriškos ir moteriškos smegenys visiškai skirtingai sudarytos. Gali būti, kad būtent todėl moterys kaltina vyrus šiurkštumu ir egoizmu, o vyrai moteris – perdėtu manieringumu ir nenuošidrumu? Tačiau idealus seksualinis gyvenimas klostosi tada, kai patrneriai nesmerkia vienas kito poreikių, o priima juos ir setngiasi patenkinti.


 
 

 
5 priežastys, kodėl nebus antro pasimatymo

5 priežastys, kodėl tu nenueisi su ja į antrą pasimatymą!

Susipažinai su mergina ir pakvietei ją į pasimatymą. Tu ją girdei, tu ją maitinai. Viskas, tavo manymu, buvo tobula, tačiau po kelių dienų, kai vėl ją pakvietei, gavai didelį ir riebų „NE“. Kas nutiko? Kodėl ...
parašė Sandra
0

 
 
Dianna Dahlgren maunasi džinsus!

Miss Supercross Dianna Dahlgren maunasi džinsus! (video)

Vasario mėnesį šis modelis jau krito į akį milijonams internautų – gražuolė Dianna Dahlgren pasidalino įspūdingu pasirodymu su snieglente. Internete, be abejo, kilo ažiotažas ir štai dar vienas video… ...
parašė Aš Vyras
0

 
 
9 sunkiausi vyriškumo išbandymai

9 sunkiausi vyriškumo išbandymai (iniciacijos ritualai)!

Kartais tapti tikru vyru yra labai sudėtinga. Medicinos ekspertai pasakys jums, kad biologine prasme berniukas laikomas vyru, kai jo lytiniai orgnai pradeda atlikti visas funkcijas. Kiti paskys, kad vaikas tampa vyru tik tuom...
parašė Aš Vyras
0

 

 
5 veiksniai, įtakojantys mūsų nuotaiką

5 netikėti veiksniai, įtakojantys mūsų nuotaiką dienos bėgyje

Jūs to nepastebite! Dauguma žmonių noriai tiki, kad jie suvokia, kodėl jie jaučiasi vienaip ar kitaip. Pažvelgę rimčiau suvoksime, kad mūsų emocijas gan stipriai veikia išorinis pasaulis bei daro tai slapta. 1. Jeig...
parašė Samanas
0

 
 
Išsiskyrusio vyro patarimai apie santuoką

Išsiskyrusio vyro patarimai apie santuoką! (Gerald Rogers)

Dažniausiai nesitikime, kad išsiskyręs vyras dalintų gerus patarimus apie buvimą geru vyru, tačiau šis veikėjas (Gerald Rogers) turėjo užtektinai drąsos paminėti tai, vardan ko verta kovoti. Žemiau rasite 20 patari...
parašė Aš Vyras
2

 
 
Kaip reaguoti į kritiką

5 naudingiausi patarimai apie tai, kaip reaguoti į kritiką!

Nusiraminkite, nusišypsokite ir viską gerai apmąstykite… Pažvelkime tiesai į akis: nesvarbu, kalbėsime apie meną ir su juo susijusias pastangas arba apie elementariausius dalykus, pavyzdžiui, kvėpavimą ir nuova...
parašė Aš Vyras
0

 
0 Komentarų


Pakomentuok pirmas!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>