Stilius

lapkričio 22, 2011

„Aš Vyras“ testuoja: Gillette Fusion Power ProGlide skustuvą

Ką dar rašė »
Parašė: Aš Vyras
Gillette Fusion Power ProGlide

Sveiki, brangūs skaitytojai! Aš (Aleksandras) vėl tapau eksperimento dalyviu ir vėl vyrų skutimosi srityje! Šį kartą mūsų žurnalui internetinė parduotuvė peiliukai.com atsiuntė išbandyti vyrams skirtą Gillette Fusion Power ProGlide skustuvą, kurio didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose kol kas nelabai rasite. Vedamas smalsumo nutariau paeksperimentuoti.

Ką teigia gamintojas/platintojas?

Skustuvas Gillette fusion

Naujasis Gillette Fusion Power ProGlide skustuvas su baterija ( su 1 peiliuku ir stovu skustuvui ).

ProGlide peiliukai ir skustuvai yra patys naujausi, labiausiai pažengę Gillette produktai. Proglide ašmenys yra plonesni ir su mažo pasipriešinimo danga, kuri suteikia jums patį komfortiškiausią skutimąsi, net jei skutatės kiekvieną dieną.

Gillette Fusion Power ProGlide

Jau po pirmojo skutimosi jūs nebenorėsite naudoti senų peiliukų!

Kodėl ProGlide yra geriau nei senesni peiliukai:

 • Plonesni ašmenys suteiks jums komfortiškesnį ir malonesnį skutimąsi;
 • Skustuvo kotelis yra didesnis ir ne toks slidus, todėl jį patogiau ir saugiau laikyti drėgnoje rankoje, ypač duše;
 • Mikro šukytės, esančios tik Proglide peiliukuose, pakelia trumpus sunkiai pasiekiamus plaukelius ir lengvai juos nuskuta;
 • Didesnė drėkinamoji juostelė pripildyta mineralais;
 • Patobulintas tikslumo peiliukas palengvins skutimąsi sudėtingose vietose, pavyzdžiui palei nosį.

Tikėti ar netikėti (eksperimentuojam)?

Gillette fushoin ProGlide PowerKadangi aš esu praktikas ir gan skeptiškai žiūriu į visus lozungus ir pasakojimus (juk visi supranta, kad pardavėjo tikslas – parduoti, todėl jis gali papasakoti labai įspūdingų dalykų), nutariau pats viską išbandyti ir pasidalinti gautomis išvadomis bei įspūdžiai su Jumis.

I Etapas – ką gaunate sumokėję pinigus

testuojam Gillette Fusion power

Skustuvas Gillette Fusion Power ProGlide atkeliavo standartiniame voke, kaip matote, šiek tiek sulamdytame, bet prekė nenukentėjo.

Siunta iš peiliukai.com

Voko viduje buvo visiškai sveika pakuotė, kurioje puikavosi skustuvas su viena galvute ir baterija – visiškai paruoštas naudoti.

Gillette Fusio Power pakuotės turinys

Kaip ir pridera – skustuvas, laikiklis, instrukcija – nieko nereikalingo!

II Etapas – Testavimo pradžia

Ką gi, turiu pripažinti, kad visiškai sutinku su gamintojo/platintojo teiginiu: „Jau po pirmojo skutimosi jūs nebenorėsite naudoti senų peiliukų!“. Vakar, 2011 – 09- 27 dieną įvyko pirmasis skutimasis.

Nutariau padaryti tikrą išbandymą mūsų „naujokui“ ir „pateikiau“ jam 4 dienų barzdą. Mane nustebino tai, kad naujasis Gillette Fusion ProGlide Power skustuvas be jokių problemų susidorojo su iškelta užduotimi, na, be abejo, buvo šiokių tokių sunkumų smakro srityje, kur plaukai būna „pikčiausi“, bet parodykite man peiliuką, kuris be jokių problemų įveiktų tokią užduotį? Aš seniau naudojau Gillette Mach 3 Turbo, kurio nuotraukas galite pamatyti pirmame „Aš Vyro“ eksperimente ir jam (net pakeitus galvutę) buvo sunkoka įveikti „tinginio barzdą“. Lyginant Mach3turbo su Fusion ProGlide Power neabejotinai laimi šio straipsnio pagrindinis veikėjas.

Gana beletristikos ir pradėkime eksperimentą. Nuo šiol šiame straipsnyje aprašinėsiu kiekvieną skutimąsi (skutuosi kas antrą dieną, tad bent keletą kartų per savaitę sulauksite naujų komentarų) iki tol, kol, mano manymu, Gillette Fusion ProGlide Power skustuvas neteks savo „Power’io“, t.y. nesusitvarkys su užduotimi: dirgins odą – atšips arba nusės baterija ir skustuvas nebevibruos. Po to, kaip ir pridera, bus „Už“ ir „Prieš“ skyreliai, šiek tiek matematikos ir išvados.

Įspūdžiai skutantis Gillette Fusion ProGlide Power

1. Pirmasis skutimasis paliko gerą įspūdį (10 balų): 4 dienų barzda buvo įveikta be jokių problemų. Vibracijos  (neminėjau, kad jis vibruoja) ir naujų ašmenų dėka pavyko nusiskusti itin švariai ir lengvai. Net nusiskutus prieš plauką oda liko nesudirginta. Žodžiu, pirmas kartas buvo įspūdingas, bet pažiūrėsime, kas bus toliau. Pradžioje viskas gyvenime būna gražu ir įspūdinga, taip, ponai ir ponios?

2. Antrasis skutimasis (10 balų): ką gi, kol kas Gillette Fusion ProGlide Power puikiai susitvarko su užduotimi. Kaklo srityje atsirado lengvas sudirgimas, tačiau šito niekaip neišvengsiu, nes esu „apdovanotas“ jautria oda, tad visi peiliukai palieka savo „pėdsakų“. Vertinant skutimosi kokybę neatsirado jokių priekaištų, tad antras kartas, kaip ir pirmas – puikus!

3. Trečiasis skutimasis (10 balų): šeštadienį (2011-10-01) peiliukui teko susidurti su 2 parų barzda, tačiau jam, kaip jau įsitikinau, jokio skirtumo nėra – puikiai susitvarko su mano barzda. Kol kas malonumai tęsiasi, tačiau tikiuosi, kad greitai priartėsime prie lūžio taško, o tada bus matyt kokiu greičiu naujasis Gillette Fusion ProGlide Power neteks savo savybių.

4. Ketvirtasis skutimasis (10 balų): ir vėl esu patenkintas. Skuta kaip „velnias“, tačiau pastebėjau, kad jau pasireiškė „nusidėvėjimas“ juostelės, kuri maitina odą. Kalbu apie žalią juostelę, kuri lengvina skutimąsi (galite pamatyti ją viršuje esančiose nuotraukose). Manau, kad kitą kartą reikės ją nufotografuoti ir parodyti Jums.

5. Penktasis skutimasis (10 balų): kol kas viskas yra gerai, neturiu prie ko prikibti, bet juostelės jau beveik nesimato (pridėjau nuotrauką). Šiaip, iš patirties, galiu pasakyti, kad juostelė nėra lemiamas faktorius skutimesi, todėl bus matyt, gerbiamieji, kaip tarnaus šis Gillett’as…

gillette-fusion-proglide-power-skutimosi-peiliuko-testas

as-vyras-zuralas-vyrams-testuoja-skutimosi-peiliuka-gillette-fusion-proglide-power

6. Šeštasis skutimasis (10 balų): kol kas viskas vyksta sklandžiai. Kažkur „ties“ 8 skutimusi mano Mach 3 Turbo prarasdavo efektyvumą, tad mes jau esame, manau, arti lūžio taško.

7. Septintasis skutimasis (10 balų): vis dar judam link tikslo, tačiau kol kas man niekaip nesiseka „uždrožti“ šio nauju peiliuko. Jam jau eilinį kartą tenka skusti ne vienadienę barzdą, tačiau jis susitvarko puikiai! Reikės vėl įdėti nuotraukų, kai bus 8/9 skutimasis.

8. Aštuntasis skutimasis (10 balų): ką gi, nuotraukų nedėjau, nes praktiškai niekuo nesiskiria nuo 5-to skutimosi nuotraukų. Kol kas viskas ok.

9-12 kartai: kad nesikartočiau, paminėsiu, kad dvyliktą skutimąsi galėčiau vertinti 8 balais.

13-17 kartai: peiliukas pradėjo dirginti odą ir 17-to skutimosi metu nejaučiau komforto (5 balai).

18 skutimasis – finalas (2 balai): ką gi, 18-tas kartas buvo tik dėl eksperimento, nes po jo mano kaklas buvo gan paraudęs…

Šiek tiek matematikos

Taigi, peiliukai.com parduotuvėje šis rinkinukas (skustuvas + baterija + peiliukas) kainuoja 40 Lt + 5Lt pristatymas ir gauname 45 Litus. Komfortiškai nusiskųsti man pavyko 15 kartų, tad 45 daliname iš 15 ir gaunasi, kad vienas nusiskutimas be putų man kainavo 3 Lt. Baterija, beje, dar gyvuoja, tad negaliu jos įskaičiuoti… Neužmirkime, kad pirmą kartą perkate ir skustuvą.

Paskaičiuokime, kas gaunasi, kai perkate tik peiliukų rinkinį.

Keturių peiliukų rinkinys su pristatymu kainuoja 54 Lt. Anot pardavėjo, šie peiliukai šiek tiek greičiau susidėvi, todėl įsivaizduokime, kad gerai nusiskustumėte vienu peiliuku ~12 kartų:

54 daliname iš 4 ir daliname iš 12 = 1.13 Lt vienam skutimuisi. Aš manau, kad už tokią kokybę tikrai nėra gaila sumokėti minėtą sumą (neįskaičiuojant kitų reikalingų priemonių, naudojamų skutantis).

Minusai

 • Kaip ir visi šiuolaikiniai peiliukai, šitie nesiekia 20-ies nusiskutimų. Na, aš to gal net nepavadinčiau minusu, bet kažką juk reikia parašyti :).
 • Gan greitai pasibaigia (5-to skutimosi aprašyme minėta) juostelė – tai visų skutimosi peiliukų minusas. Ašmenys dar tarnauja, tačiau juostelės nebelieka.
 • Jeigu bandysite „išspausti“ iš šio peiliuko viską, garantuoju gerą sudirginimą, truksiantį apie 3 diena (man taip buvo po 17 ir 18 skutimosi).

Pliusai

 • Tikrai prie pliusų priskirsiu pirmą skutimąsi nauju peiliuku. Nepakartojamas jausmas, nustelbiantis visus minusus!
 • Iki 10-to skutimosi praktiškai nejausite jokio skirtumo – nusiskusite nepriekaištingai!
 • Paskaičiavus, šis skutimosi rinkinys tikrai atsiperka, nes peiliukai tarnauja ilgiau už man žinomus ir bandytus Gillette peiliukus.

“Summa Summarum”

Aš manau, kad pliusai neginčytinai nugali šioje situacijoje, kadangi peiliukai kokybiški, o ne tie, kurių galite nusipirkti turgavietėse. Nuo šiol šis skutimosi peiliukas užims garbingą vietą mano vonios kambaryje!

Viso šio eksperimento metu galvoje sukosi mintis, bet manau, kad ji gan dviprasmiška, tad prašau visų dėmesio ir sakau, kad kalbu apie skutimąsi, o ne apie vibruojantį skustuvą: Gillette Fusion Power ProGlide puikiai tinka ir moterims! Aišku, Gillette Venus peiliukai turi didesnes drėkinamasias juosteles, bet ProGlide kompensuoja pasipriešinimą vibruodamas!

Jeigu kartais patys panorėsite išbandyti arba kam nors padovanoti šį Gillette skustuvą, rekomenduoju šią parduotuvę, nes kaina, kaip suprantu, viena mažiausių, aptarnavimas draugiškas ir greitas bei prekės kokybiškos:

peiliukai.com


 
 

 
Vyro moters gyvenimo suvokimas

Kodėl skiriasi vyrų ir moterų gyvenimo suvokimai?

Tik po pirmų metų bendro gyvenimo su žmona pradėjau suvokti, kad skirtumai tarp mūsų apibūdinami ne tik išoriniais skirtumais, auklėjimu ir asmeniniais pasirinkimais. Tikriausiai, pirmas dalykas, kuris mane nustebino &...
parašė Henrikas
0

 
 
Paprastumas vyriškos vertybės

Apie paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes!

Metams bėgant pradedi šiek tiek kitaip į viską žvelgti, persitvarkai savo vertybių orientyrus – kitaip supranti paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes! Ateina laikas, kuomet tave vis mažiau domina kažkieno ...
parašė Vytautas
0

 
 
Kaip sakyti komplimentus

Menas arba kaip sakyti komplimentus!

Bendraudami su aplinkiniais kiekvienas, be abejo, norime, kad žmonės būtų geros nuomonės apie mus. Universaliausias būdas įtikti žmogui, t.y. padėti jam suformuoti nuomonę apie jus – komplimentas. Komplimentus m...
parašė Faustas
1

 

 
Ledai su Viagra

Ledai su Viagra – šampano skonio „Susijaudinimas“!

Britas ledų gamintojas sukūrė ledus su 25 mg Viagros vienoje porcijoje. Tai dar ne viskas. Skonis, pavadintas „Susijaudinimu“ (angų k. „The Arousal“) savyje slepia šampaną – pagrindinį ingredientą. Na, a...
parašė Pipiriukas
0

 
 
Kas yra Dan Bilzerian

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai?

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai? Na, pradėkime nuo to, kad šis vyrukas neturi jokių stabdžių ir gali leisti sau praktiškai bet ką, pavyzdžiui, numesti nuo namo stogo visiškai nuogą porno...
parašė Pipiriukas
14

 
 
Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion

Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion – vakarienė už 5200 Lt!

Jeigu kada keliausite į Balearų salyno pietvakarius, o tiksliau – į Ibisą,  jau galite atsidėti ~1500 eurų asmeniui už išskirtinę puotą. Taip taip, tai maždaug 5200 litų vienam asmeniui už pasisėdėjimą ...
parašė Faustas
0

 
Komentarai: 14


 1. 123

  Mačiau tokį IKI parduotuvėje (arba labai panašų). Kaina siekė ~50 lietuviškų.


 2. Mindaugas

  Sveiki,
  gal pradėsiu nuo to, kad skutimosi ritualui skiriu daug dėmesio, nors ir nesu iš tų besiskutančių kasdien. Turiu gana jautrią odą ir dažnai tekdavo susidurti su sudirgintos odos problemomis. Tai išbandysiu šį skustuvą bet kokiu atveju. O dėl odos sudirginimo, tai ko gero šitam puslapyje radau patarimą pries skutantis suvilgyti veida šiltu vandeniu ir po skutimosi būtinai šiltu nusiprausti. Jeigu sumaišai skirtingų temperatūrų vandenis, tai sudirginimas garantuotas (mano atveju). Nors kiti patarėjai rekomenduoja šaltu vandeniu po skutimosi praustis. O kalbant į temą, tai mano vešlią ir gana storo plauko barzdą (keturių dienų ar daugiau) be problemų įveikia ir kuklesni Gillette Fusion serijos peiliukai, tiesa ir ne pirmą kartą naudojami, kaip šiuo atveju, bet tai tik pradžia ir kiekvienam turbūt individualiai :) Ačiū kad kažkas Lietuvoj dar imasi tokių eksperimentų ir lauksim tęsinio. Sėkmės !


 3. Sveiki, visiems AsVyras.lt skaitytojiems norintimes įsigyti Power Proglide komplektą, kuris kainuoja 90Lt, siuntimą padarysime nemokamai! Rašykite info@peiliukai.com arba tiesiog per skype peiliukai.com


 4. Sveiki ruosiuosi pirkti situos pacius naujausius proglide peiliukus bukit zmones geri jei esat bande su kuria juostele geriau skuta ir ilgiau atlaiko ar zalia ar melina? laukiu jusu pasisakymu. Nes noriu ismeginti nes Gillette fusion power greit juostele pareina ant wienos dienos atlaiko tai wa noriu ta nauja proglide ismegint patarkit su kuria juostelia geriau pirkt kad po to sawe nekeikciau:)


  • Labas, Nojau,

   Žinok, mes tik su žalia esam bandę. Kaip matai, po 5 skutimosi jau praktiškai nesimato tos juostelės, bet dėl to neženkliai pasikeičia skutimosi kokybė. Svarbiausia – ašmenys, tad tinkamai prižiūrint peiliuką gali dėl tos juostelės stipriai nepergyventi.

   Pagarbiai,
   AV


 5. Paulius

  Sveikas, Nojau,

  drėkinamoji juostelė išliks ilgiau, jei skusiesi po dušo, kai oda ir plaukai būna labiausiai tinkami skutimui, bet kaip ir rašė AV, man pačiam asmeniškai ir be juostelės paskui skuta dar gerai :)


 6. svx,Na man siaip gerai skuta kaip siltu wandeniu weida sudrekinu o tos ant tu nauju proglide peiliuku tikrai tuos ir mazus plaukus nuskuta?:) nes siaip nusiskutu ir vistiek lieka tuo plaukeliu gal as spaudziu uztat taip yra arba kaip seniau elektrine barzdaskute naudojau gal todel:) reikes ir su melina juostele pamegint bet idomu kodel su melina juostele pigesni proglide:) am gal zinot kaip juoduma panaikint barzdos?:) mane sitas dalykas labai kamuoja o sake tas juodumas lieka todel kad per anksti pradejau skustis.


 7. Edgaras

  Sveiki,
  Pats šiuo metu naudoju Gillette Fusion Power skustuvą. Taigi norėjau paklausti ar ProGlide skustuvo galvutės tiktų mano turimam Fusion, tokiu atveju galėčiau sutaupyt piginus kurios isleiščiau pirkdamas naują skustuvą.

  Dėkui už atsakymus,
  Edgaras


 8. Jonas

  Sveiki, nusipirkau toki pat is Anglijos (amazon) 6 svarai tekainavo (24lt) kiek maciau toks „Iki“ 45lt tai biski plesikavimas :) Del kokybes tai nekeisciau i nieka dabar :)) Dar tuo paciu uzsisakiau peiliuku is ebay. 6 peiliukai 14svaru (52lt) tai irgi sakyciau nebrangiai lyginus su lietuviskom kainom. Kiek maciau tai 2 peiliukai ~46lt ;D


 9. mantas

  as norejau paklausti,kuo skiriasi vibruojantis nuo paprasto?


  • Labas, Mantai,

   Skirtumas juntamas, kadangi vibracija padeda lengviau „įpjauti“ plauką, t.y. skutimasis būna malonesnis tau, bet galiu pasakyti, kad ir nevibruojantis gerai skuta. Skirtumas, tiesą sakant, nėra esminis. Mano Gillett’as jau nebevibruoja: arba baterijos nusėdo, arba pagedo, tačiau skuta gerai!

   Pagarbiai,
   Aleksandras.


 10. mantas

  dekui,as taip ir galvojau,kad nebus didelio skirtumo. mat sian nusipirkau toki pat,bet ne power. o skusiuos pirma karta po 7 metu,nes visada skusdavau su masinele palikdamas,ta vadinama 3 dienu barzdike. mat naujas darbas reikalauja skustis peiliukais. tad biski pergivenu,kad nebuciau visas isbertas po to,nes anksciau budavau. :D


  • Na, tuomet teks pratinti odą prie naujų „tradicijų“. Šiaip paskaitinės straipsnius apie savęs priežiūrą. Apie skutimąsi yra nemažai!

   Pagarbiai,
   Aleksandras.


 11. nusivyles

  noreciau pasiulyti atlikti testa su ‘wilkinson sword hydro 5′
  po gillette isbandziau sita, tikrai daug maloniau skuta, butu idomu pamatyti jo testa :)Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>