Santykiai ir Seksas

vasario 3, 2012

Gyvenimas po sekso? Ką daryti?! (patarimai vyrams)

Ką dar rašė »
Parašė: Sandra
Gyvenimas po sekso

Vyras nori atsisukti ir knarkti, o moteriai prašytume pokalbių… Kas iš jų neteisus? Nusiramink, tu esi teisus., tačiau daryti reikėtų taip, kaip nori ji – paprasta gerų santykių su moterimi formulė. Vyrai, ar kada susimąstydavote, kad egzistuoja gyvenimas po sekso? Noriu pasakyti, kad investavę (lyginant) labai mažai pastangų Jūs galite palikti neišdildomą įspūdį meilužei, būsimai žmonai, vienos nakties „nuotykiui“ ir t.t. Kame paslaptis? Seniai nieko nerašiau, tad šiek tiek „paprievartausiu“ klaviatūrą. Formulė tokia: du organizmai – trys emocijos.

Vyras nori miegoti – darbas baigtas?

Mergytės saldainiukai

80% vyrų po sekso jaučiasi bejėgiai – tai nustatė Surrey grafystės (UK) universiteto mokslininkai. Pirmiausia, sąžiningai „dirbantis“ sekso metu vyras patiria fizinį krūvį, prilygstantį gerai treniruotei. Pavyzdžiui, pulso dažnis šokteli iki 150 kartų/min. Kūno temperatūra pakyla vienu laipsniu. Naudojama ir „apyvartinė“, ir atsarginė (rezervinė) energija. Organizme labai sumažėja glikogeno atsargos. Glikogenas – tai polisacharidas, kuris kaupiasi gyvūnų kepenyse – „paskutinė kulka“ ekstra atvejams (minėtoje situacijoje reikia gliukozės).

Vyrai taip pat labai atsipalaiduoja, nes į kraują išmetama dozė endorfinų – malonumo, laimės, džaiugsmo hormonų. Tu guli ant minkštos pagalvės, pavargęs, patenkintas, o už lango naktis…

Tai dar ne svarbiausia!

Moteris nori švelnumo – pradeda veikti gamtos programa

Moteris nori švelnumo

Po sekso tiek patelės tiek patino (bandau moksliškiau) organizmuose staigiai padidėja oksitocino kiekis. Šis klastingas chemikalas slopina stresą ir didina pasitikėjimą kitais žmonėmis. Trumpiau sakant, jis veikia žmones panašiai, kaip ir valerijonai, tačiau yra vienas „bet“. Vyriški hormonai šiek tiek slopina oksitocino poveikį, o moterų – atvirkščiai – stiprina ir intensyvina. Panašiai žmones veikia degtinė: vienas tuoj pat užmiega (mūsų atveju – vyras), kitas (moteris) – nori meilės ir šokių.

Visi šie procesai – evoliucijos rezultatas ir nagrinėjamo fenomeno paaiškinimas skamba kaip budistų alegorija. Vyrui orgazmas – tai ilgo kelio pabaiga, o moteriai – kelionės pradžia. Juk jai (teoriškai) po sekso teks išnešioti vaiką, jai reikalingas gynėjas ir ji nori įsitikinti tuo, kad tu imsies šio vaidmens. Džefris Mileris, Naujosios Meksikos universiteto psichologas, sako, kad: „Kartais po sekso vyro potraukis partnerei staiga sumažėja, ypač kai vyras nėra suinteresuotas ilgalaikių santykių. Dėl to moterys bando tikrinti vyrus ir jų susidomėjimo lygį karštais glėbiais<…>“.

Abiems būna liūdna – tai chemija

Liūdna - tai chemija

Sekso metu sumažėja tiek vyrų, tiek moterų smegenėlių tonzilių (jeigu ką, yra ir tokių tonzilių) aktyvumas, t.y. sumažėja baimės pojūtis ir atbunka skausmas. Viskas daroma tam, kad Tu galėtum pratęsti savo giminę net Žalgirio mūšio metu, Vytautui ir Ulrichui virš tavęs mosikuojant kardais! Pasiekus tikslą, t.y. pasiekus orgazmą tonzilė pradeda funkcionuoti dvigubai aktyviau, o dėl to galima jausti nerimą. Be to, prisistato ir nuovargis, ir atsipalaidavimas – gaunasi liūdesys. Atmink, kad tai nesuteikia tau teisės raudoti į pagalvę!

Dvigubas krūvis? Reikia dar ir dar? Esi tikras?

Dar ir dar

Klausimas: ar verta bandyti daryti „tai“ dar kartą?
Atsakymas: daryk ką nori
.

Ne mano kompetencijoje spėlioti, pajėgsi tu antrą kartą ar ne, todėl kalbėsiu iš mūsų – moterų pusės. Mums jis (antras kartas), tiesą sakant, toli gražu ne visada reikalingas.

Nori pavyzdžių? Jeigu mergina patyrė savo orgazmą, viskas yra paprasta – gali ilsėtis (na, nebent tu pats labai nori). Panagrinėkime, pavyzdžiui, situaciją, kada mergina sutinka užsiimti seksu ne iš fiziologinio poreikio, o tiesiog, kaip čia pasakius, už kompaniją! Apie visas merginas kalbėti nedrįstu, bet man kartais tiesiog tingisi darbuotis ties savuoju orgazmu: įtempinėti tuos PC raumenis, nereaguoti į čiužinio traškėjimą, gaudyti reikalingą ritmą. Tai yra viena medalio pusė.

Kita medalio pusė –  sekse, apart kulminacijos, yra daugybė malonių momentų. Bučiniai, glamonės, abipusiai apsičiupinėjimai ir apsikandžiojimai. Patikėk, moteriai kartais norisi būtent jų. Ar būtų protinga tokiu atveju varginti ją energingų frikcijų serija? Savaime suprantama, kad ne.

O ką daryti, jeigu reikia? Moteris nori dar kartą?

Moteris nori sekso dar kartą

Jeigu ji bandė, bandė, raitėsi, bet taip ir „nebaigė“? Arba „baigė“, bet per savo nenumalšinamą temperamentą nori dar. Ką gi, vyrai, dabar atskleisiu Jums paslaptį. Jūsų penis gali ilsėtis, jeigu jam nėra nuotaikos „eiti į darbą“. Moteriai, kuriai žūtbūt reikia „išsikrauti“, dažniausiai yra nusispjauti, kuri būtent tavo kūno dalis palengvins jos dalią. Svarbiausia, kad instrumentas būtų pailgas ir santykinai kietas. Ką su juo daryti moteris sugalvos pati. Juokai juokais, o esu girdėjusi realiu pasakojimų iš draugės, kuri patirdavo orgazmą nuo… nepatikėsi… kelio (sąnario).

Ji tiesiog glamonėdavosi gulėdama ant nukamuoto vyro ir OPA – yra! Kad visoms būtų taip paprasta! Moteris galima būtų vadinti Aladino lempomis ;)… Beje, atmink: aiškus požymis, kad dar ne laikas pereiti prie ramių žaidimų – neramus partnerės elgesys. Jeigu mergina nesuglemba tau ant peties, o vis dar mėgaujasi ir „dirba“ su tavimi kaip striptizo šokėja su stulpu, būk pasiruošęs „paleisti į darbą“ liežuvį, rankas ir netgi kojas.

Kada, kiek kartų ir kaip dažnai?

Gražios merginos foto

Man kartą pasakė išminties nuolat besisemianti (3-ą kartą ištekėjusi) draugė: „Penki kartai per naktį – tai ne vardan malonumo, o vardan memuarų„. Kartais Tau išties verta pasistengti. Pavyzdžiui, pačioje santykių pradžioje, kuomet moteriai būtini du dalykai: jos neginčytino patrauklumo ir tavo susidomėjimo įrodymai. Juk kuo daugiau kartų džiaugsitės kūniškais malonumais per naktį, tuo akivaizdžiau, kad taunuo jos tiesiog „nurovė stogą“.

Tolimesniame gyvenime rekomenduoju „rodyti aukštąjį pilotažą“ tik iškilmingai progai pasitaikius: gimtadienių, Naujųjų metų ir Valentino dienos proga. Svarbiausios datos – JŪSŲ jubiliejai (metai, du, penkeri ir t.t.). Taisyklė viena ir vienintelė: kiekybiniai rodikliai neturi reikšmingai skirtis nuo tų, kurie buvo romano pradžioje. Jeigu moters atmintyje įsirašė naktys, „liepsnojančios“ nuo beprotiško, nesutramdomo ir daug kartų įvykusio sekso, vestuvių metinių proga gavusi išstenėtus pusantro karto dama gali susimąstyti : „o gal mūsų aistros liepsna užgeso?“

Be to, neužmiršk, kad moterys – tai gailestingos būtybės. Jeigu suplanuotas sekso maratonas gaunasi nelabai maratoniškas, geriau pristabdyti pasirodymą fraze: „atleisk, brangioji, kažko tu mane šiandien nuvarei nuo kojų – pailsėsiu šiek tiek“, o ne vaidinti „visu greičiu pirmyn“, kai net nepatyrusia akimi matosi, kad pas tave ten visiškas „stop kranas“. Neabejok: išmintinga moteris viską supras, atleis ir pasirūpins tuo, kad kitą kartą prieš jubiliejus tavo mitybos „grandinėje“ atsirastų daugiau produktų – afrodiziakų.

Keturios pavargusio vyro klaidos arba ko nereikia daryti po sekso!

Vyrų klaidos po sekso

I klaida – nusisukti ir knarkti. Tai, turbūt, vienintelis dalykas, kurio negalima daryti. Moteris tai siutina arba tikrai pradės siutinti laikui bėgant. Nors, jeigu Tau patinka suirzusios moterys…

II klaida – klausti ar spėjo ji. Net jeigu nesi tikras, kad moteris patyrė orgazmą, nekamantinėk klausimais. Geriau paklausk, ką ji galvoja. Dama bus taip nustebinta, kad užmirš neįvykusį/nevykusį orgazmą. Taip, statistiškai tik pusė moterų patiria orgazmą lytinio akto metu. Tai ne visada gali būti problema. Jeigu tai problema – moteris ras būdą tau tai paaiškinti ir galų gale „griebti savo kąsnį“ .

III Klaida – neigiamai vertinti lytinį aktą. Visko būna ir kažkas tikrai gali nesigauti, tačiau stenkis nukreipti partnerės dėmesį į tai, kas pavyko, kas buvo nuostabu ir kas patiko. Švelnių pagyrimo žodžių niekada nebūna mažai bei kam tau skandalas? Juk tu norėjai miegoti – pameni? Pakritikuoti, jei ką, spėsi rytoj – per skaipą.

IV Klaida- kalbėtis apie politiką, seksą ir hipoteką. Nevertėtų aptarinėti buitinių problemų, vaikų auklėjimo, namų biudžeto, tarptautinių santykių ir t.t. Pokalbiai apie perskaitytas knygas ir matytu filmus taip pat netinkami. Bendrai, gali būti ramus, nes dažniausiai renkantis pokalbio temą suklysta moterys (kadangi jos dažniausiai inicijuoja pokalbius po sekso). Kai kurios moterys mano, kad po orgazmo atsipalaidavusį ir patenkintą vyrą lengviau „palenkti“ spręsti asmeniškas merkantiliškas problemas – pinigai, automobiliai, deimantai ir t.t. Jeigu tu esi moteris, atmink, kad vyrui tokios temos tikrai nepatiks ir netikėk „panelėmis“ ir „berniukais“ ;).

Tiesa viena: vyre, lik scenoje, nepalik kadro.

Nepalik darbo

Nori nenori, bet tau teks kurį laiką išsilaikyti. Juk tai ne moters kaprizas, o gamtos poreikis. Viskas, ką tu turi padaryti – parodyti moteriai, kad Tu esi su ja.

Bučiniai, apkabinimai ir t.t. Paimk jos ranką, paglostyk pilvuką arba kas paklius – šito tikrai pakaks.

Gal yra statistikos nekenčiančių vyrų? Na, dabar ji tikrai pasitarnavo. Amerikiečiai apklausė 2385 moteris ir dauguma (56%) nurodė gan „protingą“ laikotarpį: 20 minučių. 59% nurodė, kad norėtų, jok tu paskambintum kitą dieną, bet šitą palieku spręsti tau.

Paskutinis dalykas, kurį noriu pasakyti: kalbėtis reikia ne tik su mažai pažįstamomis meilužėmis. Štai dar žiupsnelis statistikos: 68% vedusių britų nurodė, kad pirmaisiais santuokos metais skiria dėmesio savo žmonoms po sekso; antrųjų metų pabaigoje tokių dėmesingų vyrų lieka apie 30%.

Tiek metų kartu – apie ką dar kalbėtis? Manai, kad pagyvenęs su savo partnere keletą metų tu jau viską apie ją žinai? Atsigauk! Gyvenimas keičiasi ir žmonės taip pat adaptuojasi. Kai tik tu prarasi susidomėjimą tuo, kas jaudina tavo partnerę, ji tučtuojau praras susidomėjimą tavimi!

Sėkmės nagrinėjant moterų mąstymą!


 
 

 
Vyro moters gyvenimo suvokimas

Kodėl skiriasi vyrų ir moterų gyvenimo suvokimai?

Tik po pirmų metų bendro gyvenimo su žmona pradėjau suvokti, kad skirtumai tarp mūsų apibūdinami ne tik išoriniais skirtumais, auklėjimu ir asmeniniais pasirinkimais. Tikriausiai, pirmas dalykas, kuris mane nustebino &...
parašė Henrikas
0

 
 
Paprastumas vyriškos vertybės

Apie paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes!

Metams bėgant pradedi šiek tiek kitaip į viską žvelgti, persitvarkai savo vertybių orientyrus – kitaip supranti paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes! Ateina laikas, kuomet tave vis mažiau domina kažkieno ...
parašė Vytautas
0

 
 
Kaip sakyti komplimentus

Menas arba kaip sakyti komplimentus!

Bendraudami su aplinkiniais kiekvienas, be abejo, norime, kad žmonės būtų geros nuomonės apie mus. Universaliausias būdas įtikti žmogui, t.y. padėti jam suformuoti nuomonę apie jus – komplimentas. Komplimentus m...
parašė Faustas
1

 

 
Ledai su Viagra

Ledai su Viagra – šampano skonio „Susijaudinimas“!

Britas ledų gamintojas sukūrė ledus su 25 mg Viagros vienoje porcijoje. Tai dar ne viskas. Skonis, pavadintas „Susijaudinimu“ (angų k. „The Arousal“) savyje slepia šampaną – pagrindinį ingredientą. Na, a...
parašė Pipiriukas
0

 
 
Kas yra Dan Bilzerian

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai?

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai? Na, pradėkime nuo to, kad šis vyrukas neturi jokių stabdžių ir gali leisti sau praktiškai bet ką, pavyzdžiui, numesti nuo namo stogo visiškai nuogą porno...
parašė Pipiriukas
14

 
 
Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion

Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion – vakarienė už 5200 Lt!

Jeigu kada keliausite į Balearų salyno pietvakarius, o tiksliau – į Ibisą,  jau galite atsidėti ~1500 eurų asmeniui už išskirtinę puotą. Taip taip, tai maždaug 5200 litų vienam asmeniui už pasisėdėjimą ...
parašė Faustas
0

 

  1. Koks geras straipsnis, aciu :)))Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>