Santykiai ir Seksas

birželio 26, 2010

Flirtas ir gundymas

Ką dar rašė »
Parašė: Sandra
Flirtas ir gundymas

Kodėl taip sunku tiesiog  prieiti prie moters ir pradėti pokalbį? Kodėl filmuose viskas daroma taip paprastai? Išties viskas ir yra labai paprasta (kai pagalvoji). Kam nerimauti, jaudintis? Visos problemos kyla dėl vieno baisus dalyko – atstūmimo. Daugelis žmonių anksčiau ar vėliau, vienaip ar kitaip patiria atstūmimą ir gyvena bijodami pažeminimo (kuris, pasak jų, kyla dėl atstūmimo). Laikas atidaryti uždangą ir nusiimti akinius, vyrai, kurie temdo jūsų sąmonę. Jeigu negalite tiesiog paprastai prieiti prie moters, jums padės flirtas ir gundymas. Šį kartą papasakosiu šiek tiek apie flirtavimą bei merginų viliojimą.

Vyrai vengia kontakto su jiems patinkančia moterimi (ieškodami daugybės nerealių priežasčių), kad nebūtų atstumti ir nesijaustų neadekvatūs visą likusį vakarą(savaitę, mėnesį..visi skirtingai išgyvena atstūmimą). Mūsų visuomenėj viskas: tiek medicina, tiek technologijos, tobulėja kasdien ir flirtas nėra išimtis!

Mes gyvenam naujame tūkstantmetyje ir naujame pasimatymų amžiuje. Šiuolaikinės moterys (ne visos) yra labiau nepriklausomos, pasitikinčios savimi ir nesuteiks tau antro šanso, jei bandysi sakyti kažką panašaus į: „Mes pažįstami?“ arba „Pas mane ar pas tave, mažule?“. Tai tiesiog nebeveikia.

Norėdamas „pakabinti“ merginą, tu turi galvoti taip, kaip galvoja ji. Taip, vyrai, čia beveik karinės strategijos, tačiau moterys – ne priešai (tikėkimės). Taigi, vyrai, štai jums keli patarimai ir jei būsite atidūs, pasimatymai bus neišvengiami ir man teks rašyti straipsnį apie tai, kaip skirti laiko sau, pailsėti nuo flirto ir gundymo ir „pabėgti“  nuo moterų bent trumpam.

Pagrindai

Pirmiausia ir svarbiausia, būk savimi. Nesistenk būti kažkuo kitu. Moterys iškart pastebi, jei vyras (nepatyręs) užsimeta kokį nors personažą ir bando įsijausti į naują vaidmenį. Antra: visada būk tvarkingas, susitvarkęs plaukus (visur), nes išvaizda flirto metu pasako daugiau, negu galvojat, vyrai. Nereikia atrodyti, kaip Bredas Pitas, tačiau susitvarkyti verta. Jei galvojat, jog atsegti marškiniai + stora auksinė grandinė („cipūra“) – seksualu, tikriausiai ir po metų prigausite save vis bandantį susirasti normalią moterį.

Klasikine apranga, tu demonstruoji pasitikėjimą savimi ir parodai, jog mėgsti gerus dalykus gyvenime. Džinsai + marškinėliai sako: „Iš tiesų man vienodai, ką tu galvoji“ ir jei moteris tai atpažins, tavo išvaizda tau nepadės.

Dėmesio, vyrai, kai užsakinėsite gėrimą – tai labai daug ką pasako apie jus. Tikrai ne kiekviena moteris norės bendrauti su vyru, kuris pilasi alų ir atsiriaugėja. Taip pat reikėtų vengti kokteiliukų su mažais skėtukais. Nežinau kodėl, bet kai kurioms moterys kyla asociacijos, jog tokius kokteilius mėgstantys vyrai – mėgstantys iš visko juoktis ir nerimti klounai. Čia turbūt dėl spaudos įtakos ir žurnalų moterims. Taigi, kuo tu mėgsti nuodytis?

Jeigu geri vadinamus „šotus“ (iš mažų stikliukų), esi orientuotas į savo tikslus. Konjakas – tikėtina, jog turi gerą skonį ir daug pinigų. Džinas su toniku – esi senamadiškas ir labai mandagus. Viskis – stiprios valios ir rimtas. Budweiser’is (alus) – praktiškas ir tvirtai stovintis ant kojų (tačiau moterys vis dėlto nelabai mėgsta vyrų, kurie klubuose geria alų. Jos mano, jog tik pagert šie vyrukai ir atėjo). Mineralinis vanduo – tikriausiai gydaisi nuo pagirių arba priklausai anoniminių alkoholikų klubui. Klubas ir mineralinis sunkiai dera, tačiau, jei esi abstinentas, nepasiduok provokacijoms ir nevartok alkoholi0 dėl moterų. Nusipirk sulčių, kolos arba nealkoholinį kokteilį ir viskas bus gerai. Moterys pastebį smulkmenas – patikėk manim!

Įsimink: svarbu tai, ką jos mato, o ne ką tu galvoji. Jeigu turėsime omenyje, jog tu jau perėjai susipažinimo etapą, visi faktoriai bus atidžiai stebimi pasimatymų metu. Laikui bėgant tu priprasi ir flirtas kels mažiau streso bei suteiks vien tik malonų jaudulį.

Pokalbio pradžia

Jeigu mergina linkusi išeiti iš klubo, baro su vyru, ji dažniausiai įsirengs prie įėjimo, prie baro arba kur nors prie biliardo stalo. Nėra geresnės situacijos (aplinkos) pradėti pokalbį, negu žaidimas, konkuravimas arba šokis. Žaidžiančios biliardą moterys tikrai žino, jog ilgas ir kietas daiktas (lazda) jos rankose tikrai kelia vyrams gašlių asociacijų ir didina vyrų norą susipažinti (tarkim…). Atkreipkit dėmesį, kaip moterys žaidžia biliardą ir suprasit patys.

Apskritai, biliardas – geras būdas susipažinti, flirtuoti ir kabinti. Lietuvoje nelabai daug moterų lankosi biliardinėse, tačiau užsienyje jis populiarus tarp abejų lyčių. Nors, dažnai tenka matyti poreles, lošiančias biliardą tam pačiam Akropolyje (beje, tikrai gera vieta, kadangi visai šalia sėdimos vietos ir galima jaukiai įsitaisyti, pratęsti pažintį). Vyrai labai mėgsta mokyti, todėl biliardas – puikus būdas susipažinti, arčiau pažinti, flirtuoti bei gundyti.

O ką daryti, jei biliardo stalo nėra? Yra daugybė kitų būdų, kaip pradėti pokalbį. Seniausiai būdas, kurio išmokai iš filmų ir giminaičių – pavaišinti merginą gėrimu. Jis vis dar veikia, tačiau tu privalai suvokti, jog moteris gali priimti gėrimą, tačiau nepriims tavęs. Neverta vadinti merginos barakuda, vien dėl to, jog pavaišinai ją gėrimu ir nieko už tai negavai. Ji juk pirma neprašė, tu pats pasiūlei.

Patikėk, galima išrutulioti labai, sakykime, kokybišką pokalbį, jeigu tinkamai paruoši visas „kortas“. Kitas žingsnis – pagirti jos išvaizdą, tačiau nepersistenk. Moteris praras susidomėjimą tą pačią akimirką, kai tu pradėsi kartotis (karoti jau girdėtus komplimentus), kalbėsi nenuoširdžiai. Moteris nusprendžia, ar ji tęs pokalbį su tavimi, per labai trumpą laiko tarpą, tad neverta jo švaistyti paistalais apie nepakartojamas akis, saldžias lūpas ir t.t. Pagirk jos šukuoseną (jei ji tikrai gera), plaukus, suknelę, kvepalus. Nelįsk savo komplimentais prie jos kūno, nes moteris gali dėl ko nors kompleksuoti, tad iškart gausi vieną didelį minusą. Na, jeigu ji tikrai nemandagiai tau atsako bei bando įžeisti, gali tiesiog palinkėti nuostabaus vakaro ir jokiu būdu nesikeik. Yra daug labai subtilių būdų, kaip nuleisti moterį ant žemės ir keiksmažodžiai tikrai nepadės. Che, gali pagirti jos plaukus, bet, pvz. ant rankų (jei ji jų turi). Arba gali pagirti balsą (kurį paveldėjo tikriausiai iš tėvo). Bet čia yra kraštutiniškumai. Pakanka „Gero vakaro, mergaite“. Gavęs „ragų“ iškarto eik prie kitos ir nusimesk juos. Tai bus puikiausias kerštas – kai blogiukė matys, kaip kita moteris tikrai puikiai su tavimi leidžia laiką. Gerai, šiek tiek išsiplėčiau. Gerai, kad Sandrų Lietuvoje daug! Kitaip man būtų negerai, spėju…

Paklausk merginos, kodėl jai patinka gerti tai, ką tu jai nupirkai (jei patinka). Papasakok jai, ką mėgsti gerti tu. Pokalbis būtinai turi prasidėti taip, kad judėtų pozityvia linkme. Tu privalai užduoti jai atvirus klausimus, į kuriuos ji negalės tiesiog atsakyti „Taip“ arba „Ne“. Šitokiu būdu atsiras galimybė sėkmingai tęsti ir vystyti dialogą. Dialogą! Jeigu tu be perstojo bersi komplimentus, jis supras, kad viskas yra dirbtina ir tu tiesiog nori įsiversti ją į lovą. Jeigu tu labai gerai komunikuosi su ja stovėdamas, ji pagalvos: „įsivaizduoju, kaip jis moka bendrauti horizontalioj padėty“. Ji pastebės tavo privalumus per 60 sekundžių bendravimo ir geismas gali apimtį ją tiesiog nekaltai besišnekučiuojant apie bet ką. Tik nereikia „lipti“ moteriai ant ausų pasakojimais be pabaigos. Geriau leisk jai išsipasakoti, tik rask tinkamą temą. Na, juk tai nėra taip sunkiai suvokiama, taip?

Akių kontaktas

Kai buvai mažas, tėvai mokė tave nespoksoti! Tačiau dabar tu esi vyras (tikėkimės) ir vienintelis būdas pasiekti puikių rezultatų – akių kontaktas. Jeigu ji pažiūri tau į akis, nukreipia žvilgsnį ir vėl pažiūri – ji susidomėjo. Kai kurie vyrai galvoja, jog toks žvilgsnis buvo skirtas ne jiems. Nerekia savęs nuvertinti. Galvok, jog tas žvilgsnis buvo skirtas būtent tau. Tu turėtum vengti situacijos, kai pats netikėtai pasižiūri į ją, tačiau jei pastebi minėtą žvilgsnių kombinaciją – nedvejodamas gali atsakyti gražiu žvilgsniu arba šypsena. Akių kontaktas jau yra tam tikra bendravimo forma ir, beje, labai stipri.

Kūno kalba ir akių kontaktas – labai seksuali simbolika. Vyrai dažniausiai žiūri į tam tikras kūno dalis, tačiau moterys labiau žiūri į bendrą paveikslą. Vyrai yra krūtų ir kojų/užpakaliukų mėgėjai, o moterys vyruose dairosi vyriškumo, užuojautos bei jautrumo (jausmų).

Šokis – puiki galimybė parodyti moteriai, ką tu sugebi lovoje. Ne veltui sakoma, jog šokis – vertikalus seksas apsirengus. Judink savo dubenį ir jausk ritmą, o moteris padarys tinkamas išvadas bei asociacijas. Ji turės užuominą apie tavo seksualinius gebėjimus

Jeigu tu esi šokių aikštelės liūtas ir lieji 9-tą prakaitą atsidavęs šokiui, moteris gali pagalvoti: „jis taip švaisto visą energiją šokdamas, o geriau būtų išsaugojęs ją vėlesniam laikui. Matyt jis čia atėjo tik pašokti“ arba „Jis ką, aerobikos instruktorius? O gal „ratų“ užsimetęs“. Faktas tame, jog tu patrauki jos dėmesį tuo, jog priverti ją patikėti, kad esi save įsimylėjęs savanaudis. Jeigu jūs šokat ir moteris pradeda kartoti tavo judesius, tikėtina, kad ji pasidavė šokiui su tavimi, kuris tikrai bus ritmiškas ir labai seksualus bei geidulingas. Mintis slypi tame, kad reikia pasitelkti akis ir nenužiūrinėti krūtis bei užpakalius, o dairytis panašiai šokančių merginų. O dar geresnė taktika, pabandyti šiek tiek kartoti moters, kuri tau patiko, judesius. Tai labai stiprus dalykėlis! Ypač pokalbio metu, tačiau plačiau papasakosiu (gal) kitą kartą.

„Žalia šviesa“

Įsivaizduokime, kad jau žinai, jog ji yra susidomėjusi, tačiau, prieš siūlydamas keliauti pas tave arbatos, tu privalai būti absoliučiai įsitikinęs, kad ji lygiai taip pat nori tavęs, kaip ir tu geidi jos.

Ji gali nukreipti savo kojų pirštus (visą pėda) į tavo pusę. Berods kažkuriame AsVyras.lt straipsnyje apie tai taip pat skaičiau. Arba, gerdama vyną, moteris gali lėtai glostyti taurės kojelę – labai stiprus pasąmonės kontroliuojamas, t.y. beveik nesuvaldomas (jeigu nemoki kūno kalbos subtilybių) ženklas!

Jeigu ji šiek tiek rąžosi, reiškia, kad ji užtikrinta ir tu jos nedomini. Jeigu ji nepastebimai išsiriečia, norėdama pabrėžti krūtis ir pirštais kedena plaukus, tikėtina, kartoju, tikėtina, jog ji sako: „Aš jau pasiruošusi“.

Jeigu ji išties bus įkaitusi, tuomet mergina laižys lūpas, glostys jas pirštais, švelniai atidarys burną, demonstruos liežuvio galiuką. Čia galimi du variantai: arba ji tikrai tavęs nori, ir atvirai flirtuoja bei gundo tave, arba ji su tavimi tiesiog žaidžia!

Be abejo, aukščiau paminėti ženklai tikrai netinka visoms moterims. Tačiau, jei moteris yra seksualiai susijaudinusi, dairykis minėtų ženklų, nes ji tikrai neišvengs jų visų vienu metu. Tuo labiau yra nuojauta, kuri tikrai pagelbės. Na, kai reikalai nueis iki lovos, viską spręsti lieka tau. Beje, dar viena trumpa mintelė: prezervatyvas dar tikrai niekam nieko blogo nepadarė, tad geriau užsidėk jį ir būk saugus!

Praktika, praktika ir dar kartą praktika. Galit skaityti knygas ir visus straipsnius www.asvyras.lt, tačiau be praktikos negalėsit nieko. Viską reikia išbandyti pačiam, o flirtas ir gundymas – pati maloniausia sritis praktikavimuisi. Flirtuodamas bei gundydamas merginas tu išmoksi ne tik bendrauti ir geriau suprasti moteris, tačiau pradėsi labiau savimi pasitikėti ir laisviau jaustis naujoj aplinkoj. Aišku, esi apsižiedavęs, geriau nelįsk į kovos lauką, nes gausi velnių nuo žmonos!

Taigi, vyrai, tikiuosi mano mot. nuomonė ir patarimai šiek tiek pakeis arba patobulins jūsų strategiją siekiant moterų klubuose, baruose ir visur kitur. Flirtas ir gundymas – jūsų ginklas prieš nuobodulį bei nuostabiausi gyvenimo prieskoniai!


 
 

 
Vyro moters gyvenimo suvokimas

Kodėl skiriasi vyrų ir moterų gyvenimo suvokimai?

Tik po pirmų metų bendro gyvenimo su žmona pradėjau suvokti, kad skirtumai tarp mūsų apibūdinami ne tik išoriniais skirtumais, auklėjimu ir asmeniniais pasirinkimais. Tikriausiai, pirmas dalykas, kuris mane nustebino &...
parašė Henrikas
0

 
 
Paprastumas vyriškos vertybės

Apie paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes!

Metams bėgant pradedi šiek tiek kitaip į viską žvelgti, persitvarkai savo vertybių orientyrus – kitaip supranti paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes! Ateina laikas, kuomet tave vis mažiau domina kažkieno ...
parašė Vytautas
0

 
 
Kaip sakyti komplimentus

Menas arba kaip sakyti komplimentus!

Bendraudami su aplinkiniais kiekvienas, be abejo, norime, kad žmonės būtų geros nuomonės apie mus. Universaliausias būdas įtikti žmogui, t.y. padėti jam suformuoti nuomonę apie jus – komplimentas. Komplimentus m...
parašė Faustas
1

 

 
Ledai su Viagra

Ledai su Viagra – šampano skonio „Susijaudinimas“!

Britas ledų gamintojas sukūrė ledus su 25 mg Viagros vienoje porcijoje. Tai dar ne viskas. Skonis, pavadintas „Susijaudinimu“ (angų k. „The Arousal“) savyje slepia šampaną – pagrindinį ingredientą. Na, a...
parašė Pipiriukas
0

 
 
Kas yra Dan Bilzerian

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai?

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai? Na, pradėkime nuo to, kad šis vyrukas neturi jokių stabdžių ir gali leisti sau praktiškai bet ką, pavyzdžiui, numesti nuo namo stogo visiškai nuogą porno...
parašė Pipiriukas
14

 
 
Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion

Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion – vakarienė už 5200 Lt!

Jeigu kada keliausite į Balearų salyno pietvakarius, o tiksliau – į Ibisą,  jau galite atsidėti ~1500 eurų asmeniui už išskirtinę puotą. Taip taip, tai maždaug 5200 litų vienam asmeniui už pasisėdėjimą ...
parašė Faustas
0

 
0 Komentarų


Pakomentuok pirmas!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>