Santykiai ir Seksas

gegužės 12, 2011

Kokie vyrai patinka moterims?

Ką dar rašė »
Parašė: Sandra
Kokie vyrai patinka moterims

Beveik visi vyrai nori patikti moterims. Vieni nežino kaip tai padaryti, kiti paprasčiausiai tingi. Tačiau aš nepatingėsiu ir papasakosiu kaip patikti moteriai. Taip, mano nuomonė yra subjektyvi, nes aš dar tikiu tyrais jausmais ir nuoširdumu, o ne piniginės storumu, proporcingu „alaus presui“ (vyrai, neįsižeiskit). Taigi, kokie vyrai labiausiai patinka moterims? Beje, tai nėra lygu „kokie vyrai labiausiai traukia moteris“ – šia tema parašysiu kitą kartą.

Nepaisant to, kad žeme žingsniuoja emancipacija ir visos įmanomos feministės įkalbinėja moteris atsisakyti joms priklausančių tradicijų, dauguma moterų vis vien nori, kad jomis rūpintųsi, kad gražiai su jomis elgtųsi, dainuotų serenadas, dovanotų gėles.

Tačiau romantika – tai ne tik vakarienė žvakių šviesoje, bet ir rytinis skambutis: „Labas rytas, mylimoji!“ Arba bent jau sms’as…

Bet kuri moteris neliks abejinga, jeigu vyras prisimins jų asmenines raudonąsias datas. Tai galėtų būti pažinties diena, pirmojo bučinio diena arba prisipažinimo meilėje diena.

Meilei moters širdy neleis užgesti net patys kukliausi dėmesio ženklai: viena gėlytė, šokoladukas, bilietai į teatrą, vasarą – pasiplaukiojimas kateriu, valtimi.

Praktiškai visos moterys mėgsta švelnumą, meilius žvilgsnius, lengvą glostymą, kai liečiate jų pirštus.

Net jeigu jau esate artimų santykių fazėje, visi aukščiau išvardinti malonumai pridės jūsų aistrai aitrumo.

Beje, anot mokslininkų, moterys nuo monotoniško sekso pavargsta daug greičiau nei vyrai, tad pageidautina, kad meilės žaidimo scenarijus laikas nuo laiko būtų keičiamas. Galima susigalvoti vaidmenis arba „kraustytis“ iš lovos ant kilimo arba į vonios kambarį.

Ir aksiomos, kad moterys myli ausimis, kol kas niekas neatšaukė. Tad meilės santykiuose su moterimi, tyla – ne auksas, o pamažu santykius ėdančios rūdys. Nebūtina išaukštinti savo mylimosios ir apiberti jos epitetais, suprantama, kad Ciceronų šiais laikais neturime. Tačiau sakyti kaip Jūs ją mylite ir norite jos –  tiesiog būtina.

Dar moterims labai patinka rūpestingi vyrai, su kuriais jos jaučiasi komfortiškai ir patikimai. Nors mes beveik visos tapom savarankiškos ir net finansiškai nepriklausomos, kažkur pasąmonės gilumoje tūno slaptas troškimas būti už vyro, kaip už mūrinės sienos.

Moterys ne ką prasčiau už vyrus išmano nuosavybės teisę. Kiekviena tradicinė moteris (sužinojau, kad negalima sakyti „normali“, nes man gali iškelti bylą) nori, kad jos mylimasis priklausytų tik jai vienai. Dėl to ir įvyksta skandalai, kurių pagrindo vyrai nepastebi. Na, pažiūrėjau į kažkieno gražias kojas, na, pagyriau draugės plaukus. Kas čia blogo? Nieko. Tačiau dauguma moterų į tokius pasisakymus reaguoja skausmingai.

Kad neprarastumėt moters pasitikėjimo, nemeluokite jai dėl kiekvieno menkniekio. Tiesumas, apskritai, sustiprina santykius. Gyventi su melagiu – tas pats, kad vaikščioti po minų lauką.

Moterys stengiasi kaip įmanoma greičiau išsiskirti su verkšleniais, nuolat besiskundžiančiais likimu ir aplinka ir, anot sociologų ir psichologų, kietųjų mačo prestižas ryžtingai krenta.

Vis daugiau moterų renkasi vyrus, mokančius ne tik pastatyti namą, bet ir susukti jame lizdą.

Vertinamas ne tik gebėjimas užsidirbti pinigų, bet ir mokėjimas rūpintis mažyliais, o laikui bėgant – gebėjimas surasti bendrą kalbą su suaugusiais vaikais.

O svarbiausia yra tai, kad moteris, pirmiausia ieškanti vyre meilės, o ne pinigų, visada įvertins nuoširdumą ir gerumą. Na, ar supratote kokie vyrai vis dėlto labiausiai patinka moterims?


 
 

 
9 sunkiausi vyriškumo išbandymai

9 sunkiausi vyriškumo išbandymai (iniciacijos ritualai)!

Kartais tapti tikru vyru yra labai sudėtinga. Medicinos ekspertai pasakys jums, kad biologine prasme berniukas laikomas vyru, kai jo lytiniai orgnai pradeda atlikti visas funkcijas. Kiti paskys, kad vaikas tampa vyru tik tuom...
parašė Aš Vyras
0

 
 
5 veiksniai, įtakojantys mūsų nuotaiką

5 netikėti veiksniai, įtakojantys mūsų nuotaiką dienos bėgyje

Jūs to nepastebite! Dauguma žmonių noriai tiki, kad jie suvokia, kodėl jie jaučiasi vienaip ar kitaip. Pažvelgę rimčiau suvoksime, kad mūsų emocijas gan stipriai veikia išorinis pasaulis bei daro tai slapta. 1. Jeig...
parašė Samanas
0

 
 
Išsiskyrusio vyro patarimai apie santuoką

Išsiskyrusio vyro patarimai apie santuoką! (Gerald Rogers)

Dažniausiai nesitikime, kad išsiskyręs vyras dalintų gerus patarimus apie buvimą geru vyru, tačiau šis veikėjas (Gerald Rogers) turėjo užtektinai drąsos paminėti tai, vardan ko verta kovoti. Žemiau rasite 20 patari...
parašė Aš Vyras
2

 

 
Kaip reaguoti į kritiką

5 naudingiausi patarimai apie tai, kaip reaguoti į kritiką!

Nusiraminkite, nusišypsokite ir viską gerai apmąstykite… Pažvelkime tiesai į akis: nesvarbu, kalbėsime apie meną ir su juo susijusias pastangas arba apie elementariausius dalykus, pavyzdžiui, kvėpavimą ir nuova...
parašė Aš Vyras
0

 
 
Lamborghini Aventador avarija UK

300 tūkstančių svarų kainuojančio Lamborghini Aventador avarija Londone!

Niekam nepatinka matyti automobilių avarijas, BET kai vienas automobilių yra Lamborghini Aventador, kainuojantis £300,000, visų širdys aikteli iš smalsumo… Vieni pyksta, kiti smalsauja, bet dėmesys garantuotas! T...
parašė Aš Vyras
0

 
 
Vyrvaikiškumas arba kaip tapti vyru

Vyrvaikiškumas arba kodėl vyru tampama tik moters dėka!

„Kol jūs žinote, kad vyrai, kaip vaikai, jūs žinote viską!“ - Koko Šanel Šviesos spindulys geriau matomas tamsoje, o šešėlis – šviesoje. Taip ir vyriškumas – ryškiai matosi moteriškumo fone. Jeigu nor...
parašė Sandra
1

 
0 Komentarų


Pakomentuok pirmas!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>