Santykiai ir Seksas

vasario 16, 2012

Kodėl vyrai atsisako mylėtis? Nestovi ar neverta? (II dalis)

Ką dar rašė »
Parašė: Sandra
Kodėl vyrai atsisako mylėtis? Nestovi ar neverta? (II dalis)

Ar Jums, brangūs vyrai, teko kada nors atsisakyti sekso paskutinę akimirką? Pabėgti nuo pusnuogės ir įsiaudrinusios partnerės, tiesiai iš lovos? Kodėl vyrai atsisako mylėtis? Dėl ko vyrai atsisako sekso paskutinę akimirką ir “pabėga”? Pabandykime panagrinėti (I teksto dalį rasite čia: „Nestovi ar neverta? Kodėl vyrai atsisako mylėtis? (I dalis)„.

Manoma, kad vyras yra visada pasiruošęs seksui, o moteris arba pasiduoda vyro užuominoms ir pasiūlymams, arba atstumia jį, arba kaprizus rodo – pradžioje nesutinka, o po to leidžia vyrams save įkalbėti. Tai savotiška klasikinė schema, kuri, kaip ir visos schemos, sutartinė. Iš tikrųjų visi mes, turintys turtingą ir įvairiaspalvę seksualinę patirtį, bent kartą gyvenime susidurdavome su tokia situacija: vyras ir moteris jaučia abipusę trauką, reikalas ryžtingai eina link sekso, tačiau vyras staiga tiesiai ant miegamojo slenksčio ima ir persigalvoja patirti malonumą ir sėkmingai evakuojasi. Kodėl? – štai kur klausimas.

Diarėja – rimta priežastis ir ne kokia idėja

Diarėja

Kartais vyrai turi labai objektyvių priežasčių, tačiau jos yra pataisomos. Viena mano draugė priėmė aktyvų jos gerbėjos dėmesį ir neabejojo, kad labai greitai tarp jų įvyks aistringas ir rezultatyvus seksas. Eiliniame „korporatyve“ (įmonės vakarėlyje) – vietoje, kur yra laikas ir vieta, anot draugės, flirtą išrutulioti į kulminaciją, kad vakaras baigtųsi lovoje, jaunuolis staiga pasielgė nenuspėjamai. Jis akivaizdžiai vengė susidūrimo su ja – nekvietė šokti, netgi nesiartino. Kai ji tarsi klausdama „kas yra“ žiūrėdavo į jį – slėpdavo akis ir apskritai jo elgesys priminė susigėdijusio išdaviko elgesį. Mano draugė, nusivylusi, prisigėrusi iš nelaimės ir išdrąsėjusi, kovingai prirėmė susidūrimo vengiantį kandidatą į meilužius, tiesiogine prasme prispaudė jį prie sienos ir konkrečiai paklausė: „Ko tu nuo manęs lakstai? Tu ką, manęs nenori ar ką?„.

„Žiauriai kankinamas“ vaikinas pasidavė ir gėdingai pareiškė: „Noriu! Labai! Tik šiandien aš nebegaliu, man… diarėja“ ir išsprūdęs iš glėbio jis nuskubėjo į tualetą. Pasakodama apie šį įvykį mano draugė labai džiaugėsi, kad šampanas pastūmėjo ją išsiaiškinti santykius, nes priešingu atveju ji taip ir liktų sunkioje nežinioje ir manytų, kad jos moteriški kerai nieko nebegundo. Diarėja – tai labai svarbus argumentas – ji viską pateisina ir paaiškina, o vidurius kartais susuka net ir sveikiausiems žmonėms, tad nėra ko gėdytis – viskas pagydoma.

Estetinės priežastys

Estetinės priežastys

Jeigu moteris yra fiziškai nepatraukli vyrui ir jis būtent dėl to nenori sekso, geriau moteriai apie tai nežinoti. Tegul geriau vyras pasako, kad jam diarėja, impotencija, Alzheimerio liga – bet kas, kas tik paslėptų karčią tiesą.

Kaip gi jie atsidūrė lovoje, jeigu ji jam nepatinka? – turbūt klausiate savęs ir „manęs“. Ačiū už klausimą. Atsakau: pavyzdžiui, jie ką tik susipažino arba, gali būti, buvo pažįstami seniai, tačiau jis niekada nematė jos nuogos. Štai koks liūdinantis pasažas – apsirengusi ji jam patiko, o kai nusirengė – iškart nebepatinka. Ne aš turiu Jums aiškinti, gerb. vyrai, kokie niuansai gali staigiai paveikti jūsų geismą – jų milijonai: kažkokie sunkiai įžvelgiami trūkumai, apgamai, viršsvoris, nepakankamas svoris, ne tas krūtų dydis, kurio Jūs tikėjotės, lengvas kojų kreivumas, apatinių spalva, nedepiliuotos kojos/bikini zona arba totali viso kūno depiliacija, piktnaudžiavimas tatuiruotėmis arba pirsingu…

Mano draugas, kirsdamas mūsų draugiškos kaimyninės valstybės sieną susipažino su simpatiška muitininke. Ji atrodė labai pikantiškai ir seksualiai savo uniformoje. Mergina buvo nusiteikusi pratęsti pažintį intymesnėje aplinkoje. Reikalai labai greitai (praktiškai 2 valandų bėgyje) priėjo lovą. Gal ir keista, bet kai nuostabioji muitininkė nusirengė, be uniforminių marškinių jos krūtinė mano draugui pasirodė per didelė, o jam visada patikdavo mažiau „iškylantys“ dydžiai. Vyruko susijaudinimas susidūrė su realia grėsme, tačiau vėl vilktis uniformą, kad paslėptų savo formas, muitininkė atsisakė ir sekso nebuvo. ĮSIVAIZDUOJATE? Aš manau, kad dabar didelių biustų mėgėjai keiksnoja vyruką ir stebisi, bet dėl skonių, gerbiamieji, nesiginčijama.

Moters kvapas

Moters kvapas

Kvapas – atskira tema. Moters aromatas vienus vyrus traukia, o kitus atstumia. Vieni vyrai susijaudina nuo bet kurių moteriškų kvepalų, kiti kategoriškai protestuoja prieš parfumeriją lovoje.

Vienas pažįstamas fotografas orientuojasi išskirtinai į moterų kvapus – merginų išvaizda jam neturi didelės reikšmės (keista, taip? Juk jis fotografas). Jeigu moters aromatas jį patraukia, jis padarys bet ką, kad ją suviliotų. Būna ir atvirkštinių situacijų. Jeigu aromatas „neteisingas“, jis gali sugadinti gražuolės įvaizdį: jeigu, pavyzdžiui, miniatiūrinė blondinė naudoja „sunkų“, tirštą, prieskoningą kvepalų aromatą, labiau tinkantį brandžiai ir „putliai“ damai. Taip pat reikia turėti omenyje dezodorantus, šampūnus, kremus, kuriuos naudoja moteris. Na, be abejo yra ir individualus moters kūno kvapas. Negalima nustatyti, kas lemia tai, kad staiga įsiliepsnoja geismas arba „gimsta ledynaI“ moters atžvilgiu. Tiesio būna „mano“ arba „ne mano“. Be abejo reikia turėti omenyje sąlygą, kad visos laikosi elementarios higienos taisyklių.

Banalios priežastys – tai pat priežastys (jei ką)

Banalios priežastys nesimylėti

Pasirodo, ne tik merginos gali taip stipriai susigėsti dėl savo intymių detalių, kad sakytų „ne“ trokštamam vyrui (dažniausiai skamba „Aš nepasiruošusi!“ ). Daugeliui vyrų seksas įmanomas tik tuo atveju, jeigu jie būna pasiruošę 100%. Šeriai, bloga intymi šukuosena, neelegantiški apatiniai, skylėtos kojinės, galimybės pasinaudoti dušu nebuvimas, mėgstamiausio dezodoranto arba burnos gaviklio nebuvimas po ranka – jūs patys, brangūs vyrai, žinote tai geriau nei aš. Jūs juk žinot, kas gali sutramdyti ir sunaikinti Jūsų aistros jūros ošimą ;). Ne, toli gražu ne kiekvienas sekso trokštantis vyras „grūzinsis“ dėl tokių smulkmenų prieš lemtingą „metimą“, tačiau juk tame ir yra visas žavesys, kad visi Jūs esate skirtingi.

Esu girdėjusi ir tokių sekso atsisakymo priežasčių: nepatinka aplinka, atmosfera, anturažas. Pavyzdžiui, susipažino vyras su moterimi restorane ir tą patį vakarą, kaip ir pridera, pakvietė moteris į svečiu „puodeliui kavos“. Vyras džiaugsmingai sutiko ir nusiteikė seksui, tačiau aptinko damos bute katę – viskas, nuotaika dingo, nes vyras yra paprasčiausiai alergiškas arba jam yra nejauku bute, kažkas erzina – betvarkė, kaimynai arba miegamojo sienų spalva. Skonio reikalas kaip sakoma…

Grynai vyriškos „problemos“

Vyriškos problemos

Pavyzdžiui, kuomet vyras staiga nusprendžia, kad jis yra nepakankamai geras tam tikrai moteriai (ne jos lygio). Taip pat kartais tam tikri vyrai „suvokia“, kad konkreti moteris yra per gera jam. Vyrai lygina save su moterimis socialinėje ir intelektualinėje plotmėje arba tiesiog mano, kad jie yra nepakankamai patrauklūs. Neva, „Štai ji kokia karaliėnė – gražuolė, sėkminga. Jai reikia tokio pat vyro. O ką aš? Ne ne, aš jai netinku, nesusitvarkysiu, nepateisinsiu lūkesčių, nepajėgsiu, nesuvaldysiu, net galvoti nėra ką. Duokite kokią nors paprastesnę„. Kartais būna netgi taip: „Ji per daug gera, per daug dora, kad pradėčiau pažintį dėl sekso, ji verta daugiau – ilgų preliudijų ir rimtų ketinimų“. Jeigu Jūs manote, kad aš išsigalvoju ir kuriu, galiu pasakyti, kad man pačiai į galvą TOKIŲ minčių savaime neateitų. Aš Jums tiesiog gražia forma pateikiu tam tikrų vyrų nuomones.

Apart vyrų kompleksų, dar yra tokia vyrų problema – atsakomybės baimė. Labai dažnai „kad tik kas nors neužsimegztų“ įveikia troškimą įsivelti į žaismingą avantiūrą. Juk linksmi seksualiniai nuotykiai gali virsti nejuokingomis problemomis – nepageidautinu nėštumu, pareiga vesti, išduoto vyro kerštu. Vienas pažįstamas „katinas“ (mes jį taip vadinam su draugėm), paviršutiniškų seksualinių santykių mėgėjas, iš principo niekada nesusideda su ištekėjusiomis damomis, kad neužsirautų ant jų vyrų. Na, noriu pasakyti, kad šios problemos yra praktiškai tos pačio, kaip ir skyrelyje „Etinės priežastys“, tačiau vidinės (kilmės) priežastys kitokios – ne kilniaširdiškumas, o „nu nafik, geriau neprasidėsiu“.

Katinas tinginys

Ką gi, galų gale, vyriškų problemų apoteozė – žymioji vyrų tinginystė. Turiu omenyje ne disciplinos ir darbštumo nebuvimą, o tam tikrą persisotinimą ir ištvirkimą. Na, kaip anas pūkuotas katinas, kuris sėdi priešas dubenėlį su šviežiausia grietine, bet jam tingisi lakti. Juk jį, pasirodo, kuo tik nelepino ir visiškai „permaitino“. Vat man ir formuojasi vaizduotėje toks vyras – katinas, kokių 40-ies metų, kuris sekse jau viską išbandė, keitė partneres, o kartais jas netgi sėkmingai derino ir visa tai jam įgriso iki gyvo kaulo, jis jau nebelaukia nieko įdomaus iš tų „beprasmiškų kūno judesių“. Nemanykite – su erekcija viskas gerai, tiesiog…. nėra noro.

Galima, turbūt, dar vardinti ir rasti milijoną priežasčių, kodėl vyrai ne visada yra pasiruošę seksui. Pavyzdžiui, buvo svarstomas toks variantas: vyras staiga prieš pat seksą išsiaiškina, kad jo partnerė – jo dukra, su kuria jį išskyrė prieš 20 metų, kai ji dar buvo kūdikis. Tai, aišku, būtų siužetas iš filmo arba meksikiečių serialo. Jeigu kalbėti rimtai – moteriai svarbu suvokti, kad vyras – tai ne tiesiog uolus patinas, visą parą nusiteikęs seksui. Jis, jeigu norite žinoti, taip pat yra žmogus, bei labai dažniausiai – labai jautrios sielos organizacijos.


 
 

 
Vyro moters gyvenimo suvokimas

Kodėl skiriasi vyrų ir moterų gyvenimo suvokimai?

Tik po pirmų metų bendro gyvenimo su žmona pradėjau suvokti, kad skirtumai tarp mūsų apibūdinami ne tik išoriniais skirtumais, auklėjimu ir asmeniniais pasirinkimais. Tikriausiai, pirmas dalykas, kuris mane nustebino &...
parašė Henrikas
0

 
 
Paprastumas vyriškos vertybės

Apie paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes!

Metams bėgant pradedi šiek tiek kitaip į viską žvelgti, persitvarkai savo vertybių orientyrus – kitaip supranti paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes! Ateina laikas, kuomet tave vis mažiau domina kažkieno ...
parašė Vytautas
0

 
 
Kaip sakyti komplimentus

Menas arba kaip sakyti komplimentus!

Bendraudami su aplinkiniais kiekvienas, be abejo, norime, kad žmonės būtų geros nuomonės apie mus. Universaliausias būdas įtikti žmogui, t.y. padėti jam suformuoti nuomonę apie jus – komplimentas. Komplimentus m...
parašė Faustas
1

 

 
Ledai su Viagra

Ledai su Viagra – šampano skonio „Susijaudinimas“!

Britas ledų gamintojas sukūrė ledus su 25 mg Viagros vienoje porcijoje. Tai dar ne viskas. Skonis, pavadintas „Susijaudinimu“ (angų k. „The Arousal“) savyje slepia šampaną – pagrindinį ingredientą. Na, a...
parašė Pipiriukas
0

 
 
Kas yra Dan Bilzerian

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai?

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai? Na, pradėkime nuo to, kad šis vyrukas neturi jokių stabdžių ir gali leisti sau praktiškai bet ką, pavyzdžiui, numesti nuo namo stogo visiškai nuogą porno...
parašė Pipiriukas
14

 
 
Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion

Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion – vakarienė už 5200 Lt!

Jeigu kada keliausite į Balearų salyno pietvakarius, o tiksliau – į Ibisą,  jau galite atsidėti ~1500 eurų asmeniui už išskirtinę puotą. Taip taip, tai maždaug 5200 litų vienam asmeniui už pasisėdėjimą ...
parašė Faustas
0

 

  1. linas

    Na man buvo taip per pirma pasimatima mergina mane nusitempe i lova. Bet sekso nnebuvo vien del mano isitikinimu as jos visai nepazinojau nemegstu vienos nakties nuotikiu na jai esu isgeres tam tikra kieki alkoholio tai jau yr kitta kalnba.


  2. moteris

    Labai geri jūsų, Sandra, straipsniai (ne tik šis ;)). Gavau daug atsakymų į savo porą metų kankinusius klausimus :)AčiūParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>