Santykiai ir Seksas

vasario 28, 2012

Kodėl moterys atsisako mylėtis arba „aš nepasiruošusi“!

Ką dar rašė »
Parašė: Sandra
Kodėl moterys atsisako mylėtis arba "aš nepasiruošusi"!

Jūs ką tik susipažinote, tačiau tarp jūsų iškart kažkas įsižiebė. Jos žvilgsnis buvo atviras ir žadėjo labai daug. Jūs laikėt ją savo glėbyje ir jūsų bučiniai buvo aistringi, pamažu virstantys preliudija, tačiau kai tik liko padaryti paskutinį žingsnį link malonumo – nusirengti ir atsigulti į lovą, ji netikėtai suskubo išeiti, murmėdama kažką neįtikinamo siekdama pasiteisinti. „Ne šiandien“, – tarė ji. Jums taip pat įdomu kodėl moterys atsisako mylėtis?

Kodėl ji išėjo? Kas kaltas?

Kodėl moterys atsisako sekso

Ir štai Jūs sėdite pusnuogis, nepatenkintas ir nusiminęs, vienut vienutėlis ant sofos, kuri taip ir nevirto aistros prieglobsčiu, ir svarstote „Ką gi aš padariau ne taip? Kuo aš blogas? Juk ji buvo beveik apsiruošusi atsiduoti? Kodėl ji persigalvojo?„. Jūs sujaudintas, nuskriaustas, Jūs nesuprantate kas darosi? Kur yra Jūsų kaltė?

Galbūt Jums neverta kompleksuoti ir ieškoti priežasčių savyje, nes priežastis yra ne Jumyse? Mergina gali siekti artumo taip pat, kaip ir jūs, tačiau ji tuo pačiu gali nejausti pasitikėjimo savimi tam tikru momentu. Ne, ne dėl moralinių/etinių ir ne dėl sudėtingų psichologinių priežasčių, o dėl labai banalios priežasties – ji nenumatė galimo intymumo ir nesusitvarkė. Vyrams tai, tikriausiai, skamba kaip nerimtas atsikalbinėjimas, nes vyras (jeigu jis nėra metroseksualas) mano, kad jis yra pakankamai pasiruošęs seksui, jeigu ryte jis lankėsi duše. Merginoms galioja kitos taisyklės. Kad jos būtų pasiruošusios „suartėti“ su vyru, jos turi atlikti etapinį, trunkantį keletą valandų procesą, sudarytą iš masės būtinų procedūrų.

Tegyvuoja aromatingasis muilas!

Šlapias moters kūnas

Viena mano draugė lankėsi sporto salėje ir prie viso to flirtavo su savo asmeniniu treneriu. Treneris, kaip ir pridera, buvo brutalus ir gražus, ir draugė matė, kad jis žiūri į ją neabejingai bei ji pati visai norėtų su juo pabendrauti artimiau. Brendo aistringas romanas.

Vieną vakarą draugė, užbaigusi treniruotę, išeina iš salės ir keliauja, kaip įprasta, į dušą. Treniruotė, kaip Jūs suprantate, reikalauja fizinio krūvio ir, natūralu, kad žmogus gausiai prakaituoja. Merginai labai norisi kuo greičiau nusiplauti nemalonų lipšnumą ir vėl tapti švaria ir kvapniam tačiau ji nespėja šito padaryti, nes ant dušo slenksčio ją užklumpa gražuolis treneris ir nedviprasmiškai bando ją „užvaldyti“. Mergina jį atstumia ir lekia į dušą. Ji nori atsiduoti treneriui, bet ji nori atsiduoti būdama švari ir skaniai kvepianti. Gali būti, kad ji nesuvokia, jog būtent natūralus jos kūno aromatas jaudina vyrą labiau nei bet kokie kvepalai. Brutalus vyras nesuvokia, kad moteris nori atsigaivinti, kad ji kitaip neįsivaizduoja artumo, t.y. nori užsiimti seksu prieš tai pabuvojusi duše.

Treneris nusprendė, kad mano draugė jo nenori. Seksas neįvyko, romanas neprasidėjo, abonementas į sporto klubą baigėsi. Juk viskas galėjo būti kitaip, jeigu mergina spėtų užsukti į dušą…

Bikini zona ir kiti „gazonai“

Bikini zona

Mano bičiulė buvo labai neabejinga savo viršininkui, netgi daugiau – įsimylėjusi. Būtent dėl šio priežasties ji stengėsi laikytis nuo jo atokiau, kai įvairiuose korporatyvuose jis atvirai ją „kabindavo“. Viskas dėl to, kad įsimylėjusiai merginai yra sunkiau suartėti. Seksas įsimylėjusiai merginai – tai ne šiaip sau trumpalaikis malonumas, o tam tikras rimtų santykių etapas.

Viena kartą jie – viršininkas ir pavaldinė – kartu turėjo vykti į komandiruotę. Savaime suprantama, kad teko apsigyventi viename kambaryje (kaštų taupymas) – akivaizdu, kad viršininkas pasistengė. Seksas būtų neišvengiamas, kadangi jie privalėjo naktį dalintis lova, tačiau likimas pakišo koją – viešbutyje nebuvo karšto vandens. Iš viskas. Mergina neįsivaizdavo, kaip galima užsiimti seksu su gražiu vyru, iš anksto nepasirūpinus intymia šukuosena. Dėl to ji kategoriškai susipakavo į pižamą ir maksimaliai susivyniojo į kaldrą, kad būtų nepasiekiama. Vyras, beje, pasitaikė išdidus – po dviejų nesėkmingų bandymų iš verbalinio kontakto pereiti prie lytėjimo jis įsižeidė, nusisuko ir piktai pradėjo snūduriuoti. Mergina svajojo apie artumą tačiau baimė „apsijuokti“ buvo stipresnė nei geismas. Rezultatas: viršininkas visos komandiruotės metu buvo susiraukęs, neturėjo nuotaikos, grįžęs iš komandiruotės jis vos vos neatleido mano draugės.

Skusti ar neskusti, o gal kam pasiskųsti?

Juk tu neaiškinsi vyrui, kuris tau labai patinka ir su kuriuo tau įvyks pirmasis kartas, apie tokia neromantišką problemą, kaip neskustos kojos arba intymios šukuosenos nebuvimas. Juk tai ne sutuoktinis, su kuriuo nugyvenote daug metų ir kuriam galima pasakyti bet ką, o kartais ir apskritai nepaisyti tokių ceremonijų, kaip depiliacija arba gražūs apatiniai (žiauri gyvenimo tiesa, beje/deja). Juk kritinės dienos taip pat netampa kliūtimi meilužiams su stažu – benru susitarimu galima sugalvoti ir kitų variantų, kaip galima būtų patenkinti vienam kitą. Juk egzistuoja ne tik tradicinis seksas, nors, kas šiais laikais yra tradicinis, bet dabar ne apie tai…

Kritinės dienos pirmo pasimatymo metu – labai rimta priežastis merginai atsisakyti sekso. Tiesiog santykiuose su vyru dar nėra to nuoširdumo ir lengvumo, kuris atsiranda pažįstant vienam kitą lovoje.

Dėl to merginos arba gėdingai atsisako pirmojo artumo, jeigu nesijaučia pasiruošusios, arba tiesiogine prasme aukojasi vardan intymaus grožio. Pažįstu merginą, kuri skutosi kojas vienkartiniu peiliuku restorano tualete, o už staliuko jos laukė potencialus meilužis, net neįtariantis, kaip ji kankinasi vardan nakties su juo.

Kad nusirengtum reikia teisingai apsirengti

Juokingi apatiniai

Kažkuriame romane – nepatikėsite – tarybų rašytojo, aš vaikystėje su didele nuostaba perskaičiau, kaip herojė ruošiasi į pasimatymą su herojumi ir tyčia maunasi nelabai naujus ir nelabai gražius apatinius, kad tuo atveju, jeigu jis ją bandytų suvilioti, mergina sugebėtų atsispirti motyvuojama savo nemadingų apatinių. Skaičiau stebėdamasi, nes, pirmiausia, pasirodo ir tarybinėms moterims nebuvo svetima viskas, kas yra būdinga žmonėms, o antra – apie tai kažkaip sužinojo tarybinis rašytojas – vyras! Beje, jis buvo absoliučiai teisus – merginai svarbu, kokiais apatiniai pasidabinusi ji pasirodys prieš savo meilužį.

Mano pažįstama, pagal natūrą – nepagydoma avantiūristė, vieną kartą labai susijaudinusi tarėsi su manimi skype’u būtent apatinių tema. Esmė tame, kad ji ruošėsi į aklą pasimatymą ir buvo labai pasimetusi dėl to kad jos apatiniai buvo netinkami. Ryte ji vėlavo į darbą ir skubėdama tiesiog užsimaukšlino bet ką – o, varge! – žydri apatiniai ir vyšninė liemenėlė. ĮSIVAIZDUOJATE? Juk ji nežinojo, kad dieną ją pakvies į romantišką vakarienę. Juk niekas neatmeta galimybės, kad vakaras pasibaigs seksu. Ką dabar daryti? Važiuoti namo persirengti – labai toli, neįmanoma spėti į pasimatymą. Atsisakyti randevu – gaila, labai jau intriguojantis vyras. Galbūt visai nusiimti tą suknistą liemenėlę? Puiku, kad krūtinė nedidelė – galima ir be liemenėlės apsieiti. Štai taip mes visą dieną su gražuole laužėm makaules ties šią baisia problema, o problema galiausiai buvo išspręsta paprastai – po romantiškos vakarienės malonus vyras pakvietė mūsų damą aplankyti jo viengungišką lizdelį. Atvykus į lizdelį, dar prieškambaryje prasidėjo audringas seksas – rūbai skraidė į skirtingas puses, šviesos išjungti nespėjo (to net nereikėjo) ir kokie ten bebūtų apatiniai – niekas nepastebėjo ir neprisiminė, o juk nuostabus pasimatymas galėjo neįvykti per žydrus „triusikėlius“, kuriuos įkaitęs vyras nuplėšė net nežiūrėdamas ton pusėn.

Kaip elgtis su „nepasiruošusia“ mergina?

Iš tiesų merginos, be abejo, visos skirtingos ir jų pasitikėjimo savimi lygiai yra nevienodi. Sakykime, Jūs susirasite kitą, mažiau rūpestingą merginą, kuri nekreips dėmesio į smulkmenas ir visiškai atsiduos aistrai. Arba pedantiškesnę, kuri visada bus „formoje“, bet kada pasiruošusi bet kuriai įvykių sekai.

Arba, galimai, būtent tą, kuri bandys pabėgti ir susigės, jūs pabandysite įtikinti tame, kad ji yra nuostabi? Paimkite ją ant rankų, nuneškite į vonią, švelniai nuprauskite, rūpestingai nudepiliuokite (jeigu mokate), pažadėkite jai padaryti pačią madingiausią intymią šukuoseną, o taip pat manikiūrą, pedikiūrą, pilingą, masažą ir viską, ko tik ji panorės, kad jaustųsi ideali, visapusiškai pasiruošusi seksui. Tikėtina, kad ji dar nežino, kaip yra malonu, kai vyro rankos atsargiai ir rūpestingai „tvarko“ jos intymias vieteles. Tai ypatinga preliudijų rūšis, labai rafinuota.

Galbūt jūs apskritai neskubinsite įvykių? Juk ne tiek svarbus higieninių procedūrų rezultatas, kiek tas pasitikėjimas, kurį jaučia mergina, būdama pasiruošusi 100%. Palaukite kito susitikimo, kai jūsų pabėgėlė visa tviskės grožiu ir šviežumu. Patikėkite, dėkodama Jums už kantrybę ir taktiškumą ji atsiduos su dvigubu švelnumu.

Atminkite: „Ne šiandien“ – tai ne „NE“, tai – „Kitą kartą būtinai“.


 
 

 
Vyro moters gyvenimo suvokimas

Kodėl skiriasi vyrų ir moterų gyvenimo suvokimai?

Tik po pirmų metų bendro gyvenimo su žmona pradėjau suvokti, kad skirtumai tarp mūsų apibūdinami ne tik išoriniais skirtumais, auklėjimu ir asmeniniais pasirinkimais. Tikriausiai, pirmas dalykas, kuris mane nustebino &...
parašė Henrikas
0

 
 
Paprastumas vyriškos vertybės

Apie paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes!

Metams bėgant pradedi šiek tiek kitaip į viską žvelgti, persitvarkai savo vertybių orientyrus – kitaip supranti paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes! Ateina laikas, kuomet tave vis mažiau domina kažkieno ...
parašė Vytautas
0

 
 
Kaip sakyti komplimentus

Menas arba kaip sakyti komplimentus!

Bendraudami su aplinkiniais kiekvienas, be abejo, norime, kad žmonės būtų geros nuomonės apie mus. Universaliausias būdas įtikti žmogui, t.y. padėti jam suformuoti nuomonę apie jus – komplimentas. Komplimentus m...
parašė Faustas
1

 

 
Ledai su Viagra

Ledai su Viagra – šampano skonio „Susijaudinimas“!

Britas ledų gamintojas sukūrė ledus su 25 mg Viagros vienoje porcijoje. Tai dar ne viskas. Skonis, pavadintas „Susijaudinimu“ (angų k. „The Arousal“) savyje slepia šampaną – pagrindinį ingredientą. Na, a...
parašė Pipiriukas
0

 
 
Kas yra Dan Bilzerian

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai?

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai? Na, pradėkime nuo to, kad šis vyrukas neturi jokių stabdžių ir gali leisti sau praktiškai bet ką, pavyzdžiui, numesti nuo namo stogo visiškai nuogą porno...
parašė Pipiriukas
14

 
 
Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion

Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion – vakarienė už 5200 Lt!

Jeigu kada keliausite į Balearų salyno pietvakarius, o tiksliau – į Ibisą,  jau galite atsidėti ~1500 eurų asmeniui už išskirtinę puotą. Taip taip, tai maždaug 5200 litų vienam asmeniui už pasisėdėjimą ...
parašė Faustas
0

 
0 Komentarų


Pakomentuok pirmas!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>