Santykiai ir Seksas

liepos 6, 2010

Kaip patenkinti bet kurią moterį?

Ką dar rašė »
Parašė: p. Meilužis
Kaip patenkinti bet kurią moterį

Kai du žmonės nusprendžia pasidalinti intymumo akimirka pirmą kartą, galima tikėtis vidutinio sekso. Neverta tikėtis kažko ypatingo, taip? Tai normalu, kadangi abu partneriai šiek tiek nerimauja, nes nežino, ko tikėtis iš kitos pusės, jie nežino, kas kam patinka ir kas teikia malonumą.

Tačiau mano patirtis kužda, kad yra beveik universali formulė, kuri tinka visoms. Kaip patenkinti bet kurią moterį? Pasinaudok mano patarimais ir tu turėsi progą tapti tuo vieninteliu vyru, kuris atliks įsimintiną ir nepakartojamą pirmąjį aktą. Tu tikrai ilgam įstrigsi jos atminty!

Pirmas įspūdis

Kai ateina laikas pirmą kartą parodyti mano moteriai, ką aš moku, aš trokštu patenkinti ją 100%. Aš tikrai nenoriu sekso metu pažiūrėti į ją ir pamatyti, kad ji be jokių emocijų spokso į lubas arba paveikslus, kurie puošia mano miegamąjį.

Visi mes žinome, kad pirmo pasimatymo metu pirmasis įspūdis lemia tolimesnį bendravimą. Na, lygiai tas pats pritaikoma ir pirmajam seksui su savo nauja partnere. Net jeigu jūs susitikinėjat jau ne pirmą savaitę, viskas turi vykti lygiai taip pat, kaip ir per pirmą pasimatymą: tu privalai padaryti taip, kad jai liktų geros asociacijos, prisiminimai, emocijos ir pojūčiai, prisiminus kuriuos jai ims drėkti tarpkojis! Kitaip ji nesiryš antram, trečiam kartui ir viskas baigsis… Štai, kaip galima patenkinti bet kurią moterį:

Pasiruošk spontaniškumui

Pirma mintis, kuri turi šauti tau galvon: „Ar aš švarus? Ar mano pažastys nedvokia?“. Nei viena sveiko proto moteris nenorės gultis lovon su vyru, kuris kvepia, kaip sumuštinis su svogūnais, tūnu bei sardinėm.

Dvokimas gal ir suteiktų tau pranašumo krepšinio rungtynėse, bet meilės reikaluose tu būsi diskvalifikuotas net nepradėjęs žaidimo. Taigi, prieš išeidamas iš namų nueik į dušą, pasitvarkyk gaktos augmeniją, patrink užpakalį muilu, išsivalyk dantis bei liežuvį, ir, dėl Dievo meilės, pasikeisk savo apatinius!

Savęs priežiūra – labai svarbu. Neužmiršk pasitepti pažastis dezodorantu. Trupučiukas gelio plaukams (TRUPUČIUKAS) ir vienas purkštelėjimas mėgstamiausiai kvepalais ant kaklo tikrai nepakenks!

Stenkis vengti pigių kvepalų. Dažniausiai tokia atrakcija baigiasi tuo, kad po kurio laiko jie pradeda kvepėti, kaip šviežiai nuskintos gėlės, ant kurių ką tik nusi..žo šuo. Taip, gal tau visi patarimai jau žinomi ir tu esi susitvarkęs, tačiau tu nustebtum sužinojęs, kiek daug vyrų vaikšto nesusitvarkę ir neprisižiūrėję.

Kur jūs einate?

Jeigu esi verslininkas, tu žinai tris svarbiausius sprendimus, kuruos privalėsi priimti: vieta, vieta ir vieta.

Be abejo, aistros kupinas seksas bet kur gali būti labai erotiškas ir nežmoniškai malonus.  Tai galėtų būti seksas viešose vietose. Tačiau tokių vietų trūkumas: jose dažniausiai įvyksta „greitukai“. Jeigu aš ketinu užsiimti seksu su nauja partnere, aš tikrai noriu tokios aplinkos, kur aš galėčiau pademonstruoti visus savo talentus ir turėti ilgai trunkanti seksą, o ne „greituką“.

Taigi, prieš pakviesdamas ją svečių, aš visada sutvarkau savo jaukų butuką, pakeičiu patalynę ir visada turiu keletą žvakių, kurios bet kada gali būti uždegtos atmosferai sušildyti. Taip pat verta pažiūrėti, ar išplovei indus, ar nėra kur nors kambarį paslėpto supelijusio sumuštinio bei kitų šiukšlių. Ore turi tvyroti malonus švaros aromatas.

Sukurk nuotaiką

Man reikia tik vieno efektyvaus dalyko, kuris nuteiks ją spontaniškai, erotiškai geismo nakčiai, kuri tikrai bus kupina aistringo sekso – teisingos muzikos.

Deja daugelis vyrų daro klaidą nesinaudodami savo fantazija besirenkant muziką. Jie dažniausiai „paleidžia“ jau seniai nuvalkiotus ir nuspėjamus Maxwell’o, Barry White’o arba Marvin’o Gaye dainas. Pagauni kampą?

Aš tikrai neturiu nieko prieš šiuos pasaulinio masto talentus! Tačiau jų muzika atskleidžia mano ketinimus. Moterys labai gudrios! Kai pradėdavo skambėti Barry White daina, moterys dažnai sakydavo man: „Jei manai, kad šiąnakt tau pasiseks – labai klysti“. Uf… Smūgis žemiau juostos, taip? Na, bet tą naktį man vis vien šypsodavosi sėkmė, nes kantrybė visada atneša saldžių vaisių! Tačiau mums tikrai nereikia problemų, kurių galima būtų išvengti.

Dauguma žmonių nesuvokia, kokią galią turi muzika, kai kalbama apie moterų viliojimą. Čia nėra jokios paslapties ar mistikos. Tau tereikia retos muzikos, kurios moteris nepažins. Beje, ta muzika neturi skambėti, kaip pagrindinė melodija iš filmo „Laukinė Orchidėja“ (angl. „Wild Orchid“).

Aš rekomenduoju kokią nors genčių muziką arba elektroninį džiazą – be jokių dainininkų/žodžių. Tau tikrai nereikia, kad kažkoks kito vyro balsas fone aiškintų, kaip jis privers savo moterį nuostabiai jaustis. Tau reikia muzikos, kurios ritmas jūsų sąmonę nukeltų į visišką transą. Genčių muziką turi gerą reputaciją, nes ji nuderina abu partnerius vienodai (užkelia ant tos pačios bangos). Taip pat ši muzika atpalaiduoja ir nuteikia jus taip, kad seksas trunka ilgiau. Bent jau man tikrai taip būna. Turiu gerų afrikietiškų melodijų, rytietiškų Tai Či bei meditacijoms skirtų įrašų. Nepatingėk ir panaršyk internetą. Jame pilna gerų ir tikrai negirdėtų „gabalų“, kurie nuteiks jus abu geram seksui.

Pabučiuok tą mielą sutvėrimą

Daugelis moterų nusprendžia, ar jos permiegos su vyru, besiremdamos tuo, kaip tas vyras moka bučiuotis. Bučinys, kaip marketingo sprendimas: tu privalai atkreipti jos dėmesį, sudominti ir sėkmingai atlikti sandėrį. Tikrai geras, švelnus, aistringas bučinys visada pažadins moters fantaziją.

Jokiu būdu nedaryk klaidos, nebučiuok jos per ilgai, kas daro bučinį per  daug šlapią ir monotonišką. Nebruk savo liežuvio jos burnon. Geriau atpalaiduok savo lūpas; kuo labiau jos atpalaiduotos, tuo švelnesnis bus bučinys. Padaryk taip, kad ji pakviestų tavo liežuvį į svečius.

Ji trokšta preliudijų

Žmogau, preliudija – tai ne aktas, kurio metu tu atsegi jos kelnes/nuimi sijoną bei nuimi jos liemenėlę. Geras meilužis žino, kad gera preliudija sudaryta iš fizinių ir protinių žaidimų, kurie prasideda kelioms valandomis anksčiau nei seksas. Būk kantrus, flirtuok, žaisk su ja… (skirk tam bent 2 val.).

Aš, pvz. niekada neatskleidžiu moteriai, kad aš esu nusiteikęs su ja mylėtis. Vietoj to aš leidžiu jai patikėti, kad esu nusiteikęs tik pažaisti su ja. Įpusėjus nakčiai mano partnerė maldauja manęs paimti ją. Kantrybė – kelias į sėkmę!

Nurenginėjimas – gera fizinės preliudijos pradžia. Tačiau prisimink, kad reikia daryti tai lėtai. Padaryk tai dramatiškai, jausmingai, lėtai ir švelniai. Tu nori, kad jos kelnaitės būtų šlapios, kai tu jas nuimsi. Kuo ilgiau viskas trunka, tuo agoniškiau jaudinanti moteriai tampa visa situacija.

Nuimk rūbus rankų, lūpų, dantų pagalba. Kai nuimi kokį nors rūbą, glostyk rankomis atidengtą kūno dalį. Bučiuok ją. Jeigu matai ,kad moteris jau nebegali ir reikalas eina link jos apatinių (jei esi nusiteikęs vėliau atlyginti žalą), gali netgi pasinaudoti žirklėmis, kas dar labiau jaudina, bet tikrai ne visas, tad geriau tu nerizikuok, nes mane vieną kartą palaikė iškrypėliu manjaku. Atmink, kad moterų apatiniai dažniausiai būna labai prangūs; tad, jei sugalvosi pakarpyti, būk pasiruošęs nustebinti ją nauju apatinių komplektu, kai jūs dar kartą susitiksite. Tu tikrai pelnysi didelį bonusą už tokį veiksmą. Tačiau su žirklėm reikia būt labai atsargiam. Tu gali išgąsdinti moterį. Rimtai… Gal nerizikuok… Bet juk taip norisi, ane? Che, spręsti tau. Moterų daug…

Būk trupučiuką išdykęs

Ji nori, kad tu būtum šiek tiek išdykęs. Tai reiškia, kad ji nori, kad tu ją surištum arba uždėtum antrankėlius. Labai sujaudintos moterys labai mėgsta, kai tu jas nestipriai kandžioji. Pradėk nuo švelnių, lengvų gnaibtelėjimų lūpomis (gnaibyk nugarą, rankas, vidinę šlaunų dalį ir tas jautrias vieteles, kurios randasi kitoje kelių pusėje. Aš jas vadinu kojų pažastimis, jei ką – taip paprasčiau suprasti, apie ką kalbu.

Labai svarbu stebėti, kurių vietų glamonėjimas sukelia jai daugiausiai pasitenkinimo. Tu taip pat gali užrišti jai akis, kai ji būna pririšta.prirakinta prie lovos; tai labai sustiprins pojūčius. Tu gali net pabandyti gerti šampaną iš jos bambos arba ištirpdyti ledo gabaliuką į jos nugarą, spenelius arba kojų „pažastis“. Fantazuok…

Gilaus „zondavimo“ galimybės

Neliesk jos, kol ten dar nėra drėgna; jeigu tarpkojis sausas, tęsk preliudiją. Tik būtinai būk nusiplovęs rankas, ypač panages!

Na, aš kartais „rizikuoju“ ir nedrėkinu savo pirštų seilėm, kaip daro kiti vyrai (vis tas noras būti pirmu). Jos lūpas (tas, kur apačioj) sudrėkinu savo liežuviu. Aišku, jei ir tu sugalvosi taip daryti, prieš tai pasinaudok mano patarimais, kuriuos rašiau straipsnyje apie oralinį seksą: „Oralinio sekso paslaptis„. Ten paaiškinau, kaip patikrinti, ar jos lytinės lūpos – tinkama vieta tavo liežuviui. Visas procesas yra seksualesnis ir neatrodo toks mechaniškas. Tavo pirštas/du turėtų lengvai įslysti ir tau derėtų paspausti jos G-Tašką (apie jį taip pat rašiau straipsnyje „Ieškome G taško„). Jeigu ji pradeda kalbėtis su dievais ir aimanuoti, dūsauti, gali įkišti dar vieną pirštą ir lėtai judinti juos pirmyn/atgal. LETAI!

Tobulas oralinis seksas

Labai smagu pamaloninti moterį geru oraliniu seksu, nes jos šitą patiria rečiau, nei vyrai. Jeigu skonis nelabai geras, galima pasinaudoti įvairiais kvapniais, oraliniams seksui skirtais lubrikantais, kurie pasaldins visą reikalą.

Kol moteris guli išskėtusi prieš tave kojas, „nerk“ žemyn ir suimk lūpom jos vidines lūpas (NIEKADA nenaudok tam dantų ir niekada nepūsk į vidų). Tavo seilės sudrėkins visą teritoriją. Tuomet suimk savo lūpom viršutinę jos lūpų dalį ir labai švelniai patrink jos lūpas vieną į kitą. Moterys labai mėgsta tavo liežuvį, kai kalbama apie oralinį. Beje, ir apie oralinį, pasirodo, esu parašę straipsnį (laikas imti atostogų): „Oralinis merginai – tikra palaima„, tad dabar šį straipsnį galiu skelbti oficialiu sekso vadovu.

Priversk ją orgazmuoti

Tobulam pasaulyje moteris patiria orgazmą greičiau nei tu, bet kadangi gyvenimas yra toks nesąžiningas, dauguma vyrų finišuoja pirmi! Jeigu taip įvyksta, prisimink, kaip buvo gera ir kaip nesąžininga būtų palikti savo partnerę be tokio pat malonumo.

Kai patirsi orgazmą ir ejakuliuosi, pasimėgauk akimirka, pasigardžiuok orgazmu, tačiau grįžk prie laiko tuoj pat, kol moteris taip pat pasieks orgazmą. Jeigu ji vis vien nebaigia ir tu jau nebeturi energijos pakartotinai penetracijai, aš siūlau tau leistis žemyn ir darbuotis ten tol, kol iškentėsi neapsiverkęs! Atmink, kad tavo reputacija laukia nuosprendžio!


 
 

 
Vyro moters gyvenimo suvokimas

Kodėl skiriasi vyrų ir moterų gyvenimo suvokimai?

Tik po pirmų metų bendro gyvenimo su žmona pradėjau suvokti, kad skirtumai tarp mūsų apibūdinami ne tik išoriniais skirtumais, auklėjimu ir asmeniniais pasirinkimais. Tikriausiai, pirmas dalykas, kuris mane nustebino &...
parašė Henrikas
0

 
 
Paprastumas vyriškos vertybės

Apie paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes!

Metams bėgant pradedi šiek tiek kitaip į viską žvelgti, persitvarkai savo vertybių orientyrus – kitaip supranti paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes! Ateina laikas, kuomet tave vis mažiau domina kažkieno ...
parašė Vytautas
0

 
 
Kaip sakyti komplimentus

Menas arba kaip sakyti komplimentus!

Bendraudami su aplinkiniais kiekvienas, be abejo, norime, kad žmonės būtų geros nuomonės apie mus. Universaliausias būdas įtikti žmogui, t.y. padėti jam suformuoti nuomonę apie jus – komplimentas. Komplimentus m...
parašė Faustas
1

 

 
Ledai su Viagra

Ledai su Viagra – šampano skonio „Susijaudinimas“!

Britas ledų gamintojas sukūrė ledus su 25 mg Viagros vienoje porcijoje. Tai dar ne viskas. Skonis, pavadintas „Susijaudinimu“ (angų k. „The Arousal“) savyje slepia šampaną – pagrindinį ingredientą. Na, a...
parašė Pipiriukas
0

 
 
Kas yra Dan Bilzerian

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai?

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai? Na, pradėkime nuo to, kad šis vyrukas neturi jokių stabdžių ir gali leisti sau praktiškai bet ką, pavyzdžiui, numesti nuo namo stogo visiškai nuogą porno...
parašė Pipiriukas
14

 
 
Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion

Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion – vakarienė už 5200 Lt!

Jeigu kada keliausite į Balearų salyno pietvakarius, o tiksliau – į Ibisą,  jau galite atsidėti ~1500 eurų asmeniui už išskirtinę puotą. Taip taip, tai maždaug 5200 litų vienam asmeniui už pasisėdėjimą ...
parašė Faustas
0

 
Komentarai: 11


 1. jus specialistas ar tiesiog domites siomis temomis? Turiu rimtu bedu, gal galit rekomenduoti gera seksologa vilniuje?aciu.


  • Labas, Povilai.

   Aš nedrįstu savęs vadinti specialistu. Gal labiau esu praktikas, bandytojas ir eksperimentuotojas, bet jokiu būdu ne specialistas, nes medicinos ir psichologijos aš nestudijavau. Viskas, ką galiu Tau patarti gali būti paremta tik mano loginiais pamąstymais ir patirtimi, tad pats supranti, kad tai subjektyvoka, jeigu turi rimtų bėdų.

   Mane informavo, kad teiravosi kažkas mano atsakymo dėl tam tikros problemos. Jeigu tai buvai Tu, turėk omenyje, kad anas komentaras buvo nusiųstas profesionaliam medikui, urologui, bet kol kas atsakymo nesulaukiau.

   Deja, į seksologą kreiptis neteko, tad negaliu Tau rekomenduoti, bet manau, kad gali pasidomėti tiesiog ir tiek. Šiais laikais googlas žino viską. Pažiūrėk kur kas dalyvauja, ką rašo, kaip apie jį atsiliepia ir t.t.

   Tikiu, kad įveiksi savo problemą! Jei ką, rašyk į redakciją su prierašu „p. Meilužiui“ ir man tą laišką persiųs. Galėsim padiskutuos, bet iškart perspėju, kad kartais labai ilgai neatrašau, nes darbų pilna.

   Pagarbiai,
   p. Meilužis.


 2. Povilas

  Ne tas ten Povilas. Ten aš.
  Toj skilty, kur rašiau, tai daugmaž išsiaiškinau(Samanas : Impotencija – nestovi, kai reikia). Dėkui. Viskas gerai, tik kad reikia pas urologą eiti, nes labai panašu į kažkokį uždegimą. Bet kad jaunas esu, niekad nebuvau, tai kažlkaip nepatogu pas jį eiti į polikliniką.
  Paskutinį kartą darėm tai per mėnesines be apsaugos, bijau, kad galėjau pasigaut tą, nors sunkiai tuo tikiu. Nes tas skausmas šlapinantis… Panaši bjaurastis kartais būna mylintis.

  O šiaip čia toks bendras pasirašinėjančių nickas – Povilas.

  Ir labai ačiū p. meilužiui už straipsnius, ypač už oralinio moteriai abc. Tingiu ieškot konkrečiai tos skilties,idant palikčiau ten komentarą, bet,kaip jau senai patikrinta, puikiai veikia ir efektas nepakartojamas. Ypač psichologinis.


  • Supratau. Du Povilai reiškia.

   Na, reikalas aiškus – kažkas netvarkoj bus, bet Tu tik nedelsk. Turėtų greit pagydyt. Ten visai nieko baisaus nedarys. Man pirmą kartą taip pat nejauku buvo, o dar kai moteriškė pasitaikė (privačioj klinikoj). Sako: „maukis kelnes“ (o šalia dar seselė stovi tokia gan patraukloka, sakyčiau). Nusiėmiau, kaip sakoma, prisistačiau, susipažinom ir viskas tvarkoj :). Paims tepinėlį, išrašys kokią tabletę arba porą, gal kokį tepaliuką ir viskas – po savaitės galėsi vėl „dirbti“. Priprasi – gyvenime visko bus ;).

   Dėl mylėjimosi per mėnesines: moterys tuo metu būna velniškai jautrios, BET saugotis būtina! Moteriai didesnė rizika, nei tau, tad pasirūpink jos sveikata ir saugokis. Apskritai vyrauja dvi nuomonės: viena, kad per mėnesines būna „nesveiki“ orgazmai moteriai, o kita, kad negalima, nes yra labai didelė rizika pasigauti infekcija (moteriai/vyrui). Aš manau, kad yra dar ir trečia nuomonė, nes mėnesinių metu besimylint vaizdai būna ne itin patrauklūs (ypač napatyrusiai akiai) ir nieko nuostabaus, jei jaunam vyrukui po to gali būti šlykštoka mylėtis su savo partnere. Geriau jau palaukti kai liks 1-2 dienos iki/po mėnesinių. Orgazmai ne ką silpnesni, bet tikimybė ką nors pasigauti kur kas mažesnė, tačiau BŪTINA SAUGOTIS.

   Apie saugojimąsi: VYRAI, ko Jūs (BLYN) žaidžiat su likimu, a? Negi sudėtinga į kišenę įsimesti kokius 2-3 prezervatyvus? Suprantu, kai moteris vartoja kontraceptikus, bet taigi ji yra moteris. Patys suprantat, kad gali „užtrumpinti“ ir po to bus: „kas paskutinis – tas ir tėtis“. Tėtis tai tėtis – tai gal ir puiku. Jauni tėvai – geras dalykas, bet yra ir kitų pavojų. Gali nutikti taip, kad po to ir senu tėčiu tapti nebegalėsite. Žodžiu, saugokitės ir galvokit ta galva, kuri ant pečių. Jeigu yra santuoka, tada jau galit nesisaugot, o visais kitais atvejais apsauga – būtinybė!

   Ačiū. Gerai, kad kažkam straipsniai davė naudos!

   Sėkmės mėgaujantis!

   Pagarbiai,
   p. Meilužis.


 3. Povilas

  Kad aš studentas, iš kur tie litai sargiam? Lubrikantui susitaupiau. Ir tai… Vynas – prabanga, apie prezikus nėra net kalbos.

  Vakar darėm tai vėl per mėnesines, viskas buvo… omg.. puiku. Kas keisčiausia, net lubrikacija buvo gana gausi(mėn. jai trunka tris-keturias dienas).

  Viskas gerai.
  Na, o pas urologą dėl visa pikta užsirašau.


  • Na, šaunuolis, kad pas urologą užsirašei, o dėl sargių – galvok ir tiek. Vieną gražią dieną gali susilaukti pagausėjimo! Jei tai tavęs, kaip pinigų sargiams ir vynui neturinčio studento, visai negąsdina – džiaukis kūniškais malonumais ir toliau.

   Pagarbiai,
   p. Meilužis.


 4. Labai šaunu, kad rašai tokius straipsnius. Esu čia pirma karta ir katik baigiau skaityti ši nuostabų tavo darba. Apie daugeli tavo išvardintu dalykų prisipažystu nežinojau arba žinojau tik neskyriau per daug dėmesio tam. Sėkmės tau straipsniuose ir dėkui už patarimus :)


 5. paul

  Žvakes, šiluma, šiek tiek aromato ir muzika labai padeda.
  Beje dėl muzikos Siūlau De-Phazz. Tinka praktiškai viskas išskyrus paskutinį albumą. (patikrinta ne kartą)


 6. patrikas

  Labai malonu kad yra tokia svetaine su sitek informacijos kuri man ir visiems pravers.
  Na as cia jau nebepirma karta sitoja svetainėje.apsilankau cia gan dažnai . Nors man tik 14 bet si informacija pravers ateityje


 7. Martis

  Super straipsnis, graziai viskas sudeliota, bet manau daugumai skaitytoju, ypac su maziau patirties, reiktu kazkokio platesnio straipsnio su daugiau detaliu, gal ne vadovelinio aprasymo, bet tiesiog keletos variantu.

  Pvz daugiau apie ta flirta 2valandas iki tol.. kaip tai padaryt tinkamai, kad jai atrodytu jog as jos net nenoriu, tik zaidziu su ja ir ji imtu manes pati noreti?

  Prasyciau bent keleta variantiniu pavyzdeliu.

  Siaip super, mazai moteru ta gauna ka cia aprasai. Man viena net pasake, kad stebejosi, jog idegu tiek pastangu i oralini merginai.

  Sekmes
  M.


 8. gravicapa

  Kažkoks erotinių romanų ir filmų konspektas su moksliniais terminais :D Dvi valandas preliudijai?! Atsigauk nuo haliucinogenų – moteris per tiek laiko tau užmigs, o ir pats užknarksi tarp kojų… Nereikia skaičiuoti laiko, čia ne futbolo rungtynės ir nereikia planuoti visko – ne banke esi, o miegamajame… Tiesiog viską reikia daryti spontaniškai ir aistringai… Stebėk partnerę, jos kvėpavimą, reakciją į prisilietimus ir viską pats pajusi, ką reikia daryti… Ir tada turėsi nepakartojamą naktį su ne vienu orgazmu (tiek savo, tiek jos)… O pagal tamstos aprašytą planą, tai visą savaitę iki orgazmo keliausi…Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>