Foto

gruodžio 26, 2011

25 seksualiausios 2011 metų merginos, padariusios pasaulį gražesne vieta gyventi!

Ką dar rašė »
Parašė: Pipiriukas
25 seksualiausios 2011 metų merginos

O taip, šiandien yra būtent tas metų laikas, kada atėjo metas apibendrinti gražiausius pasaulio įvykius. Ar Jūs tam pasiruošę? Atsisėskite, atsipalaiduokite, nes laikas pažvelgti į seksualiausias merginas, kurias atrado pasaulis 2011 metais! Be abejo, pasaulio vyrai ir moterys išvydo šimtus gražuolių iš viso pasaulio, merginų, kurių kūnų linijos nevalingai primena grakščius dailininko teptuko mostus, seksualių merginų, galinčių atimti iš Jūsų žadą per 2-3 sekundes.

Praeitais metais pasirodžiusi Lenkijos bomba Monika Pietrasinska daugelyje online žurnalų buvo pripažinta viena seksualiausių gražuolių. Šiemet galime pasigirti geresniu derliumi, kadangi paruošėme išties įspūdingą sąrašą, kuris, tikimės, Jums taip pat patiks.

Buvo velniškai sunku atrinkti 25-ias seksualias merginas iš milijonų ir dar sudėtingiau buvo jas suranguoti, bet mes tikimės, kad Jūs sutiksite su mūsų preferencijomis.

Tai kas gi pelnė 1-ąją vietą? Palepinkite savo akis,pradėdami 25 vieta ir pamatysite! Gero žiūrėjimo!

25. Cameron Russell

Cameron Russell

Akivaizdu, kad ši mergina yra gan populiarus modelis Amerikoje, bet tik po to, kai Google pasirodė jos nuotraukos, kuriose ji demonstravo apatinį trikotažą, mūsų dėmesys buvo nukreiptas į ją. Ji yra žavingai karšta ir jeigu netikite, tiesiog „pagooglinkite“.

24. Tasha Collins

Tacha arba Natasha Collins

2010 metų „Zoo Australia Paplūdimio Gražuolės“ konkurso nugalėtoja, Australijos sensacija Tasha Collins arba Natasha Collins pradėjo pasaulio okupaciją savo dailiu kūnu po to, kaip jau kiekvienas Australijos vyras „neteko regėjimo“.

23. Mayra Suarez

Mayra Suarez

Ši Meksikos gražuolė trenkė it žaibas iš giedro dangaus, kad visiems pravertų burnas savo seksualaus kūno fotografijomis. Apatinių reklamuotojai nepraleido progos ir puikiai panaudojo jos privalumus. Dėl vieno dalyko visų nuomonės sutampa: jis atrodo absoliučiai stulbinanti su apatiniais!

22. Fernanda Prada

Fernanda Prada

Jūs galite pasakyti, kad ji tik eilinė Brazilijos supermodelis, bet ši gražuolė yra verta daugiau. Ji yra mieliausia Brazilijos modelis, kurį mums teko matyti ir Jūs taip pat lengvai tą pastebėsite, atidžiau panagrinėję jos nuotraukas internete.

21. Danica Thrall

Danica Thrall

O, Danica… Ši šviesiaplaukė bomba privalo patekti į karščiausių Britanijos glamūro modelių naujokių sąrašą. Kadangi dauguma D. Britanijjos modelių dažnai pozuoja pusnuogės, ši vyšnaitė padarė tą pati pačiose pirmose fotosesijose. Daili, mergiotė, nieko nepasakysi! Ji velniškai karšta ir visai nesidrovi… Ko galima joje nemėgti? Mes nedėjome „Aš Vyre“ jos nuotraukų, kad apasugotume mūsų darbuotojus :D, bet Jūs galite paieškoti jos nuotraukų google.

20. Gabriella Holsten

Gabriella Holsten

Internete šiemet „sprogo“ viena fotosesija. Vienintelė, tačiau oho-ho kokia tai buvo fotosesija! Gabriella yra nauja ir staigiai kylanti modelių pasaulio žvaigždė iš Norvegijos, dėl kurios bet kas emigruotų į daugiau nei velniškai šaltą šalį… Laukiam nesulaukiam kitų fotosesijų.

19. Cora Skinner

Cora Skinner

Corra Skinner – seksuali brunetė iš Los Andželo, kuri jau, lyginant, seniai sukasi šiame versle, tačiau mes tik šiemet ją išties pastebėjome. Ji susitikinėjo su eile įžymybių, tačiau pastaruoju metu ji yra vieniša ir koncenturojasi į modelio karjerą, o tai yra puiki žinia mums, taip?

18. Amy Childs

Amy Childs

Nors jai tik 21, ši velniškai karšta vyšnaitė jau yra Anglijos modelis, grožio konkursų dalyvė, realybės šou įžymybė ir TV laidų vedėja taip pat, bet Jums tikriausiai tai nerūpi, taip? Jums pakanka tik to, kad ši seksuali raudonplaukė pasižymi dailiu kūnu ir mūsų manymu ji yra netgi seksualesnė nei Christina Hendricks, o tai jau yra KAŽKAS!

17. Analu Campos

Analu Campos

Kai mes pirmąkart pamatėme pirmas šios Brazilijos supermodelio nuotraukas, iš pradžių nežinojome, ko imtis ;)…. Ir lūpas kanžioti norėjosi ir rankom ploti ir tuo pačiu akys labai džiaugėsi. Ji atrodo absoliučiai neįtikėtinai su apatiniais ir jos vardas tikriausiai verčiu jus kikenti.

16. Gry Arnestad

Gry Arnestad

Šios gražuolės nuotraukų, lyginant su kitų modelių, nėra labai daug, bet jų yra daugiau nei pakankamai, kad jos vardas būtų įsimintas. Ji mažų mažiausiai simpatiška ir tikimės, kad padovanos dar ne vieną fotosesiją.

15. Natalia Velez

Natalia Velez

Nataša yra pirma gražuolė iš Kolumbijos, patekusi į mūsų sąrašą po to, kai pozavo sprogioje fotosesijoje su mūsų fantaziją detonuojančiais apatiniais iš Besame. Mes labai gerbiame Besame už jų produktus ir ypač už jų skonį moterims. Natalia – tai įrodymas, kad Kolumbijos moterys yra vienos gražiausių ir seksualiausių pasaulyje. Tik pažvelkite į šios damos formas…

14. Shanina Shaik

Shanina Shaik

Iš pradžių mes pagalvojome, kad ši gražuolė turi kažką bendro su daug populiaresne Irina Shayk, bet akivaizdu, kad tarp jų nėra nieko bendro. Na, nebent tik tai, kad abidvi yra beprotiškai seksualios. Shanina yra Australė, šviesos greičiu puolanti modelių pasaulį savo dailiai atrodančiu kūnu ir, mūsų manymu, labai žemišku grožiu!

13. Clara Alonso

Clara Alonso

Ispanijos supermodelis Clara Alonso okupavo daugelio vyrų protą vos keletu mažyčių fotosesijų su mažyčiais maudymukais, kurių pakaktų Šiaurės ledams ištirpdyti. Kai pamatai ją, kažkas viduje iškart suvirpa…

12. Klara Wester

Klara Wester

Klara atrodo būtent taip, kaip Tu įsivaizduodavai tobulą Švedijos modelį: žavinga blondinė su neįtikėtinom akim, saldžiom lūpom ir absoliučiai pribloškiančiom linijom. Nežinau, kodėl dar neskelbėm jos nuotraukų, bet esu tikras, kad anksčiau ar vėliau gražių merginų nuotraukų skelbimas taps įprasta procedūra žurnale vyrams „Aš Vyras“ ;).

11. Lauren Ridealgh

Lauren Ridealgh

Vienas žurnalas sulaukė 1115 laiškų, kuriuose skaitytojai tiesiog padėkojo redakcijai už tai, kad jie patalpino žurnale šios gražuolės iš Anglijos nuotraukas su „išdykėliškais“ apatiniai iš Baci. Internete negrinėjant šios gražuolės nuotraukas galima prarasti valandų valandas, tad paliekame šią veiklą Jums.

10. Xenia Tchoumitcheva

Xenia Tchoumitcheva

Nebloga pavardė, taip? Na, jos išvaizda viską pateisina ir ji tikriausiai yra mieliausia/seksualiausia (ir t.t.) supermodelis iš Šveicarijos. Įsimylėjau ją iš pirmo žvilgsnio ir nors pavardė išties sudėtinga, įsiminiau visam gyvenimui!

9. Catalina Otalvaro

Catalina Otalvaro

Ir dar viena velniškai seksuali modelis iš Kolumbijos (kas ten pas juos Kolumbijoj darosi???), patekusi į mūsų sąrašą. Ir vėl mūsų pagarbą pelniusioje Besame fotosesijoje. Catalina pademonstravo savo tobulą kūną „milžiniškoje“ apatinių fotosesijoje, kuri priverstų bet kurį iš mūsų atrodyti kaip zombį.

8. Rocio Guirao Diaz

Rocio Guirao Diaz

Ši šviesiaplaukė bomba akivaizdžiai yra velniškai populiari Argentinoje, nes ji pasirodo TV laidose dažniau, nei Jūs galite pagalvoti, bet šiemet mes pagaliau su ja „susipažinome“ dėka neįtikėtinos apatinių fotosesijos nuo Sigry. Kaip matote ši grąžuolė yra tobula nuo kojų galiukų iki galvos ir nuo galo iki priekio.

7. Hana Nitsche

Hana Nitsche

Šį modelį pasaulis pastebėjo dar 2010 metais, bet mes tik 2011 metais atkreipėme dėmesį į tai, kokia ji miela ir kerinti. Šiuo metu ji yra viena karščiausių Vokietijos moterų ir mes manome, kad ji seks kol kas ženkliai populiaresnės Heidi Klum pėdsakais ir ji tikrai turį viską, kas padės jai to siekti.

6. Jessica Perez

Jessica Perez

Ši gražuolė oficialiai tapo mūsų ispaniška meile nuo tada, kai jos foto pasirodė google metų pradžioje. Iškart po to ji pelnė apdovanojimą „Sports Illustrated Swimsuit Model Search“ apdovanojimą, pozavo „Victoria’s Secret“ ir aš manau, kad tai tik pirmieji jos žingsniukai. Jessicos grožis neginčytinas, tad laukiam nesulaukiam kitų jos fotosesijų, pasirodysiančių SI.

5. Edita Vilkevičiūtė (Edita Vilkeviciute)

Edita Vilkevičiūtė

Edita yra jauna Lietuvaitė, taip pat sėkmingai užkariaujanti pasaulį savo dailiomis formomis. Jos modeliavimo stažas yra 2-3 metai, man rodos, bet mes ją pastebėjome tik žandikaulį laužančioje Victoria’s Secret fotosesijoje. Oho! Pirmyn, Edita, mes už Tave!

4. Alyssa Miller

Alyssa Miller

Alyssa tirkai pretenduoja į populiariausios merginos vardą dėl savo fotosesijų Sports Illustrated ir Intimissimi. Nuo to laiko, kai pasirodė pirmos šio modelio nuotraukos, viso pasaulio vyrai reguliariai įveda jos vardą į Google paiešką…

3. Barbara Palvin

Barbara Palvin

Tiems, kas dar nežino, kas yra Barbara Palvin, mes galima duoti užuominą, kad ji gali tapti kita Jūsų meile. Aš kalbu rimtai, nes Jums ji tikrai stipriai patiks. Ji yra super miela Vengrijos modelis, kuri jau kuria savo vardą, nors jai yra tik 18 metų. Aš net neabejoju, kad mes dar ne kartą pamatysime ją viršeliuose!

2. Kate Upton

Kate Upton

Ar mes TIKRAI turime kažką apie ją sakyti? Taip ir maniau… Kate Upton – tai 2011 metų fenomenas! Ši mergiotė 2011 metais dalyvavo VISUR: ji dominavo internete ir mūsų protuose, ir viskas per jos tobulą kūną. Ji pozavo seksualiuose bikiniuose „SI Swimwear Issue“ ir negailėstingai kankino mus pelnydama metų merginos vardą internetiniuose leidiniuose, savo Twitter’io poslapyje skelbdama vis naujas ir naujas foto iš kasdienio gyvenimo… Vyrai lydėsi po jos „Beach Bunny“ fotosesijos pasirodymo, kuriame ji pasirodydavo vis gražesnė… Na, manau šis pasakojimas yra be galo… Kate Upton yra velniškai seksuali ir mes tai žinome. Žinot, mes galvojome, kad skirsime jai I-mą vietą, bet kažkaip visos likusios svetainės padarė tą patį, dėl to pas mus ji yra II-oje vietoje (nepyk, Kate Upton, mes vis vien tave mylime).

1. Nina Agdal

Nina Agdal

Laimingoji 2011 metų I-os vietos nugalėtoja yra neįtikėtinai miela supermodelis Nina Agdal. Dievuliau, Net nežinau, ką ir besakyti apie šią merginą. Kažkaip netenku žado po kiekvienos fotosesijos, kurioje dalyvauja Nina. Ji kas kartą vis grožyn ir grožyn. Kaip rašė vienas žurnalas vyrams: „Tai mergina, kurią reikia čiupti už plaukų ir vestis susipažinti su tėvais, mergina, galinti ištirpinti Tave, kaip saulė tirpina ledus karštą vasaros dieną“. Ateity ji tikrai bus mano mergina, tad gal stipriai ant jos „nestumkite“, ok? :D… Juokai juokais, o sąrašas baigėsi!

Visiems linkiu gerų švenčių, o aš pasirūpinsiu tuo, kad kitąmet „Aš Vyras“ skelbtų ne tik straipsnius! Sėkmės!


 
 

 
Vyro moters gyvenimo suvokimas

Kodėl skiriasi vyrų ir moterų gyvenimo suvokimai?

Tik po pirmų metų bendro gyvenimo su žmona pradėjau suvokti, kad skirtumai tarp mūsų apibūdinami ne tik išoriniais skirtumais, auklėjimu ir asmeniniais pasirinkimais. Tikriausiai, pirmas dalykas, kuris mane nustebino &...
parašė Henrikas
0

 
 
Paprastumas vyriškos vertybės

Apie paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes!

Metams bėgant pradedi šiek tiek kitaip į viską žvelgti, persitvarkai savo vertybių orientyrus – kitaip supranti paprastumą ir pagrindines vyriškas vertybes! Ateina laikas, kuomet tave vis mažiau domina kažkieno ...
parašė Vytautas
0

 
 
Kaip sakyti komplimentus

Menas arba kaip sakyti komplimentus!

Bendraudami su aplinkiniais kiekvienas, be abejo, norime, kad žmonės būtų geros nuomonės apie mus. Universaliausias būdas įtikti žmogui, t.y. padėti jam suformuoti nuomonę apie jus – komplimentas. Komplimentus m...
parašė Faustas
1

 

 
Ledai su Viagra

Ledai su Viagra – šampano skonio „Susijaudinimas“!

Britas ledų gamintojas sukūrė ledus su 25 mg Viagros vienoje porcijoje. Tai dar ne viskas. Skonis, pavadintas „Susijaudinimu“ (angų k. „The Arousal“) savyje slepia šampaną – pagrindinį ingredientą. Na, a...
parašė Pipiriukas
0

 
 
Kas yra Dan Bilzerian

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai?

Kas yra Dan Bilzerian ir kodėl jam pavydi visi pasaulio vyrai? Na, pradėkime nuo to, kad šis vyrukas neturi jokių stabdžių ir gali leisti sau praktiškai bet ką, pavyzdžiui, numesti nuo namo stogo visiškai nuogą porno...
parašė Pipiriukas
14

 
 
Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion

Brangiausias pasaulio restoranas SubliMotion – vakarienė už 5200 Lt!

Jeigu kada keliausite į Balearų salyno pietvakarius, o tiksliau – į Ibisą,  jau galite atsidėti ~1500 eurų asmeniui už išskirtinę puotą. Taip taip, tai maždaug 5200 litų vienam asmeniui už pasisėdėjimą ...
parašė Faustas
0

 
0 Komentarų


Pakomentuok pirmas!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>