Trys vyrai, vienas tikslas – tobulėti!

Tikriausiai Tau pasidarė smalsu, kas gi yra „Aš Vyras“ kūrėjai? Mūsų komanda visai nedidelė, tačiau labai darbšti. Bet dabar mes pataupysime jėgas, neišsiplėsime ir  papasakosime šiek tiek apie visą projektą. Trys vyrai – trys nuomonės – vienas tikslas – tobulėjimas!

Nori išbandyti save? Tau tikrai nereikia eiti į gatves ir kelti konfliktus. Didžiausi žmonių konfliktai slypi jų pačių viduje. Didžiausias tavo priešas – tinginystė! Nustok tingėti ir stok į kovą: įveik apatiją, neapykantą, baimę, pyktį ir tinginį – šie priešai daro tau didesnę žalą negu manai. Kodėl? Anot kažką daręs: ėjęs į pasimatymus, susitikimus, darbą, sporto klubą, teatrą, Tu žiūrėsi TV arba nueisi į virtuvę ir suvalgysi patį skaniausią „tinginio“ sumuštinį. Nenoriu nieko įžeisi ir jeigu Tu taip nedarai – sveikinu, tu jau įveikei didžiausius priešus: baimę ir tinginį. Tačiau mano žodžiai labiau adresuoti vyrams (gal geriau juos vadinti berniukais), kurie tingi ir tik skaitinėja straipsnius, kuriuos rašo AšVyras.lt komanda! Berniukai, vyrai, teorija be praktikos – vyras be … (tikiuosi supratot). Tai, kad jūs pasigirsite savo draugams, kad perskaitėt nerealų straipsnį, nesuteiks Jums jokios naudos! „Aš Vyras“ tikslas – praktika! Perskaitei straipsnį, patiko – išbandyk. Niekas už tai Tavęs nenubaus. Jeigu nori, išties nori tapti vyru, daryk pirmą žingsnį, nes laikas eina. Būti vyru ar likti berniuku – rinktis tik Tau!

***

Mes – trys vyrai, kurie siekia tobulėti, žiūri optimistiškai į gyvenimą bei nori, kad Lietuvos vyrai darytų tą patį. Nereikia klausytis kitų: „vyrai negali susirasti darbo, susipažinti su moterimis, nustoti gerti…“. Kodėl taip yra? Žinot, mes prisiklausėm įvairių teorijų pvz., kad vyrus nuo pat vaikystės auklėja moterys (mamos, auklėtojos, mokytojos…) ir dėl to jiems trūksta vyriškumo ir panašiai. Vyre, turėk savo nuomonę. Savo, o ne tą, kurią tau papasakoja per žinias, rašo portaluose bei kalba moterys!

Pasitarę nusprendėm, kad laikas informuoti, mokyti, patarti, tačiau didesnei auditorijai – visos Lietuvos vyrams. Taigi, sukūrėme šį interaktyvų žurnalą tikėdami, kad vyriška auditorija ras naudingą ir  kokybiškai pateiktą informaciją. Mes stengsimės paversti šį interaktyvų skaitalą vieta, kur vyrai ras vertingus ir įdomius patarimus! Mes tikimės, kad Tu „Aš Vyras“ žurnale rasi daugiau (ne tik statinę ir dinaminę informaciją). Mes tikimės, kad Tu susimąstysi!

***

Gyvenk linksmai ir aktyviai! Taip, žinoma, Lietuvoje trūksta saulės, tačiau pramogų čia tikrai nestinga. Visada galima kažką sugalvoti. Vasarą nulėkti prie jūros – tikras kaifas, bet galima pramogauti ir pigiau! Kada paskutinį kartą gulėjai su drauge ir žiūrėjai į žvaigždes? O jei dar ir termosą su savim pasiimtumėt. Nemėgsti romantikos? Pradėk bėgiot rytais! Žiūrėk ir draugę susirasi ;) (jei dar neturi).

Žiema, šalta, brrr… Apsirenk, paskambink draugams, imkis iniciatyvos ir nulėkit ant kalniuko ar pasimėtykit gniūžtėm! Žinai, gyvenk paprasčiau. Nėra tas gyvenimas toks sudėtingas. Atkreipk dėmesį, kaip žmonės Lietuvoje reaguoja į gerą nuotaiką: „Kas nutiko? Ko tu čia dabar išsišiepęs vaikštai?“. Kai Tu šypsaisi, linksminiesi ir atsipalaiduoji, dėmesys automatiškai nukrypsta į tavo pusę. Būk vyru, bet linksminkis kaip tikras berniukas! Moterims tai labai patinka! Tačiau tai tik mano, linksmuolio, nuomonė. Visi gyvena, kaip moka. Aš tiesiog pasirūpinsiu tuom, kad Tu „Aš Vyras“ žurnale rastumei linksmų ir pikantiškų dalykėlių – turėtum, kur  akis paganyti ir ką draugams rekomenduoti.

„Aš Vyras“ tikslai – misija

Kadangi jau supratai, kas per žmonės yra „Aš Vyras“ komandoje, mes apibendrindami pasakysime kokių tikslų siekiame:

1. Atkakliai dirbti ir vieną dieną sužinoti, kad „Aš Vyras“ – skaitomiausias žurnalas (vyrams) Lietuvoje.

2. Kokybiškai pateikti informaciją savo skaitytojams!

3. Įrodyti, kad vyriškumo galima išmokti!

4. Suburti moteris, kurios taip pat nori, kad vyrai tobulėtų!

„Aš  Vyras“ ateities vizija

Tapti vertingus patarimus vyrams teikiančių informacijos šaltinių lyderiu bei aktyviai prisidėti ir visapusiškai skatinti Lietuvos vyrų tobulėjimą!